A A Czcionka

Rozkład jazdy
ŻaryWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Żary
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Żary – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h13min
Żary
05:38
Wrocław Główny
07:51
2h8min
Żary
08:53
Wrocław Główny
11:01
2h
Żary
10:53
Wrocław Główny
12:53
2h21min
Żary
16:28
Wrocław Główny
18:49
2h15min
Żary
17:03
Wrocław Główny
19:18
2h6min
Żary
19:13
Wrocław Główny
21:19

Żary – Wrocław Główny – lokalizacje