A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyŻary
Kup bilet na przejazd pociągiem

Żary ➤ Wrocław Główny
519 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Żary

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h18min
Wrocław Główny
05:15
Żary
07:33
2h2min
Wrocław Główny
13:38
Żary
15:40
2h2min
Wrocław Główny
15:13
Żary
17:15
2h9min
Wrocław Główny
17:20
Żary
19:29
2h4min
Wrocław Główny
19:30
Żary
21:34
1h55min
Wrocław Główny
20:10
Żary
22:05

Wrocław Główny – Żary – lokalizacje