A A Czcionka

Rozkład jazdy
Jelcz-LaskowiceWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Jelcz-Laskowice
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Jelcz-Laskowice – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h4min
Jelcz-Laskowice
03:56
Wrocław Główny
05:00
1h4min
Jelcz-Laskowice
04:54
Wrocław Główny
05:58
1h4min
Jelcz-Laskowice
05:31
Wrocław Główny
06:35
1h3min
Jelcz-Laskowice
06:09
Wrocław Główny
07:12
58min
Jelcz-Laskowice
06:16
Wrocław Główny
07:14
1h4min
Jelcz-Laskowice
06:38
Wrocław Główny
07:42
51min
Jelcz-Laskowice
07:30
Wrocław Główny
08:21
1h4min
Jelcz-Laskowice
07:33
Wrocław Główny
08:37
1h4min
Jelcz-Laskowice
08:28
Wrocław Główny
09:32
51min
Jelcz-Laskowice
09:05
Wrocław Główny
09:56
1h4min
Jelcz-Laskowice
09:12
Wrocław Główny
10:16
1h3min
Jelcz-Laskowice
10:30
Wrocław Główny
11:33
1h4min
Jelcz-Laskowice
12:04
Wrocław Główny
13:08
56min
Jelcz-Laskowice
12:29
Wrocław Główny
13:25
1h4min
Jelcz-Laskowice
13:06
Wrocław Główny
14:10
1h3min
Jelcz-Laskowice
13:55
Wrocław Główny
14:58
1h9min
Jelcz-Laskowice
14:57
Wrocław Główny
16:06
54min
Jelcz-Laskowice
15:04
Wrocław Główny
15:58
1h3min
Jelcz-Laskowice
15:17
Wrocław Główny
16:20
1h4min
Jelcz-Laskowice
16:31
Wrocław Główny
17:35
53min
Jelcz-Laskowice
17:18
Wrocław Główny
18:11
1h3min
Jelcz-Laskowice
18:22
Wrocław Główny
19:25
1h4min
Jelcz-Laskowice
19:26
Wrocław Główny
20:30
57min
Jelcz-Laskowice
20:02
Wrocław Główny
20:59
1h4min
Jelcz-Laskowice
21:09
Wrocław Główny
22:13
1h3min
Jelcz-Laskowice
21:57
Wrocław Główny
23:00
49min
Jelcz-Laskowice
22:18
Wrocław Główny
23:07

Jelcz-Laskowice – Wrocław Główny – lokalizacje