A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyJelcz-Laskowice
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jelcz-Laskowice ➤ Wrocław Główny
351 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Jelcz-Laskowice

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
49min
Wrocław Główny
04:26
Jelcz-Laskowice
05:15
38min
Wrocław Główny
04:30
Jelcz-Laskowice
05:08
55min
Wrocław Główny
05:09
Jelcz-Laskowice
06:04
32min
Wrocław Główny
05:53
Jelcz-Laskowice
06:25
38min
Wrocław Główny
06:18
Jelcz-Laskowice
06:56
47min
Wrocław Główny
06:28
Jelcz-Laskowice
07:15
40min
Wrocław Główny
06:44
Jelcz-Laskowice
07:24
55min
Wrocław Główny
07:33
Jelcz-Laskowice
08:28
37min
Wrocław Główny
07:46
Jelcz-Laskowice
08:23
37min
Wrocław Główny
08:48
Jelcz-Laskowice
09:25
50min
Wrocław Główny
09:21
Jelcz-Laskowice
10:11
30min
Wrocław Główny
10:34
Jelcz-Laskowice
11:04
49min
Wrocław Główny
10:49
Jelcz-Laskowice
11:38
31min
Wrocław Główny
11:53
Jelcz-Laskowice
12:24
54min
Wrocław Główny
12:32
Jelcz-Laskowice
13:26
37min
Wrocław Główny
12:44
Jelcz-Laskowice
13:21
36min
Wrocław Główny
13:38
Jelcz-Laskowice
14:14
48min
Wrocław Główny
14:16
Jelcz-Laskowice
15:04
31min
Wrocław Główny
14:40
Jelcz-Laskowice
15:11
55min
Wrocław Główny
15:17
Jelcz-Laskowice
16:12
32min
Wrocław Główny
15:45
Jelcz-Laskowice
16:17
51min
Wrocław Główny
16:27
Jelcz-Laskowice
17:18
32min
Wrocław Główny
16:31
Jelcz-Laskowice
17:03
1h
Wrocław Główny
17:35
Jelcz-Laskowice
18:35
30min
Wrocław Główny
18:15
Jelcz-Laskowice
18:45
58min
Wrocław Główny
18:54
Jelcz-Laskowice
19:52
31min
Wrocław Główny
19:16
Jelcz-Laskowice
19:47
48min
Wrocław Główny
20:16
Jelcz-Laskowice
21:04
31min
Wrocław Główny
20:40
Jelcz-Laskowice
21:11
52min
Wrocław Główny
21:24
Jelcz-Laskowice
22:16
31min
Wrocław Główny
21:40
Jelcz-Laskowice
22:11
31min
Wrocław Główny
23:14
Jelcz-Laskowice
23:45
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
49min
Wrocław Główny
04:26
Jelcz-Laskowice
05:15
38min
Wrocław Główny
04:30
Jelcz-Laskowice
05:08
55min
Wrocław Główny
05:09
Jelcz-Laskowice
06:04
32min
Wrocław Główny
05:53
Jelcz-Laskowice
06:25
38min
Wrocław Główny
06:18
Jelcz-Laskowice
06:56
47min
Wrocław Główny
06:28
Jelcz-Laskowice
07:15
40min
Wrocław Główny
06:44
Jelcz-Laskowice
07:24
55min
Wrocław Główny
07:33
Jelcz-Laskowice
08:28
37min
Wrocław Główny
07:46
Jelcz-Laskowice
08:23
37min
Wrocław Główny
08:48
Jelcz-Laskowice
09:25
50min
Wrocław Główny
09:21
Jelcz-Laskowice
10:11
30min
Wrocław Główny
10:34
Jelcz-Laskowice
11:04
49min
Wrocław Główny
10:49
Jelcz-Laskowice
11:38
31min
Wrocław Główny
11:53
Jelcz-Laskowice
12:24
54min
Wrocław Główny
12:32
Jelcz-Laskowice
13:26
37min
Wrocław Główny
12:44
Jelcz-Laskowice
13:21
36min
Wrocław Główny
13:38
Jelcz-Laskowice
14:14
48min
Wrocław Główny
14:16
Jelcz-Laskowice
15:04
31min
Wrocław Główny
14:40
Jelcz-Laskowice
15:11
55min
Wrocław Główny
15:17
Jelcz-Laskowice
16:12
32min
Wrocław Główny
15:45
Jelcz-Laskowice
16:17
51min
Wrocław Główny
16:27
Jelcz-Laskowice
17:18
32min
Wrocław Główny
16:31
Jelcz-Laskowice
17:03
1h
Wrocław Główny
17:35
Jelcz-Laskowice
18:35
30min
Wrocław Główny
18:15
Jelcz-Laskowice
18:45
58min
Wrocław Główny
18:54
Jelcz-Laskowice
19:52
31min
Wrocław Główny
19:16
Jelcz-Laskowice
19:47
48min
Wrocław Główny
20:16
Jelcz-Laskowice
21:04
31min
Wrocław Główny
20:40
Jelcz-Laskowice
21:11
52min
Wrocław Główny
21:24
Jelcz-Laskowice
22:16
31min
Wrocław Główny
21:40
Jelcz-Laskowice
22:11
31min
Wrocław Główny
23:14
Jelcz-Laskowice
23:45
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
49min
Wrocław Główny
04:26
Jelcz-Laskowice
05:15
38min
Wrocław Główny
04:30
Jelcz-Laskowice
05:08
55min
Wrocław Główny
05:09
Jelcz-Laskowice
06:04
32min
Wrocław Główny
05:53
Jelcz-Laskowice
06:25
38min
Wrocław Główny
06:18
Jelcz-Laskowice
06:56
47min
Wrocław Główny
06:28
Jelcz-Laskowice
07:15
40min
Wrocław Główny
06:44
Jelcz-Laskowice
07:24
55min
Wrocław Główny
07:33
Jelcz-Laskowice
08:28
37min
Wrocław Główny
07:46
Jelcz-Laskowice
08:23
37min
Wrocław Główny
08:48
Jelcz-Laskowice
09:25
50min
Wrocław Główny
09:21
Jelcz-Laskowice
10:11
30min
Wrocław Główny
10:34
Jelcz-Laskowice
11:04
49min
Wrocław Główny
10:49
Jelcz-Laskowice
11:38
31min
Wrocław Główny
11:53
Jelcz-Laskowice
12:24
54min
Wrocław Główny
12:32
Jelcz-Laskowice
13:26
37min
Wrocław Główny
12:44
Jelcz-Laskowice
13:21
36min
Wrocław Główny
13:38
Jelcz-Laskowice
14:14
48min
Wrocław Główny
14:16
Jelcz-Laskowice
15:04
31min
Wrocław Główny
14:40
Jelcz-Laskowice
15:11
55min
Wrocław Główny
15:17
Jelcz-Laskowice
16:12
32min
Wrocław Główny
15:45
Jelcz-Laskowice
16:17
51min
Wrocław Główny
16:27
Jelcz-Laskowice
17:18
32min
Wrocław Główny
16:31
Jelcz-Laskowice
17:03
1h
Wrocław Główny
17:35
Jelcz-Laskowice
18:35
30min
Wrocław Główny
18:15
Jelcz-Laskowice
18:45
58min
Wrocław Główny
18:54
Jelcz-Laskowice
19:52
31min
Wrocław Główny
19:16
Jelcz-Laskowice
19:47
48min
Wrocław Główny
20:16
Jelcz-Laskowice
21:04
31min
Wrocław Główny
20:40
Jelcz-Laskowice
21:11
52min
Wrocław Główny
21:24
Jelcz-Laskowice
22:16
31min
Wrocław Główny
21:40
Jelcz-Laskowice
22:11
31min
Wrocław Główny
23:14
Jelcz-Laskowice
23:45

Wrocław Główny – Jelcz-Laskowice – lokalizacje