A A Czcionka

Rozkład jazdy
LubinWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Lubin
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Lubin – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h24min
Lubin
04:58
Wrocław Główny
06:22
1h30min
Lubin
06:06
Wrocław Główny
07:36
1h8min
Lubin
07:12
Wrocław Główny
08:20
1h7min
Lubin
08:17
Wrocław Główny
09:24
1h14min
Lubin
09:03
Wrocław Główny
10:17
1h10min
Lubin
11:17
Wrocław Główny
12:27
1h18min
Lubin
13:16
Wrocław Główny
14:34
53min
Lubin
14:47
Wrocław Główny
15:40
1h12min
Lubin
15:39
Wrocław Główny
16:51
1h4min
Lubin
16:46
Wrocław Główny
17:50
1h2min
Lubin
18:08
Wrocław Główny
19:10
55min
Lubin
18:09
Wrocław Główny
19:04
1h19min
Lubin
20:19
Wrocław Główny
21:38
1h8min
Lubin
23:12
Wrocław Główny
00:20

Lubin – Wrocław Główny – lokalizacje