A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyLubin
Kup bilet na przejazd pociągiem

Lubin ➤ Wrocław Główny
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Lubin

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h11min
Wrocław Główny
05:45
Lubin
06:56
1h24min
Wrocław Główny
06:40
Lubin
08:04
59min
Wrocław Główny
09:00
Lubin
09:59
1h19min
Wrocław Główny
10:38
Lubin
11:57
1h3min
Wrocław Główny
13:32
Lubin
14:35
1h7min
Wrocław Główny
14:15
Lubin
15:22
1h16min
Wrocław Główny
15:18
Lubin
16:34
1h10min
Wrocław Główny
16:17
Lubin
17:27
1h
Wrocław Główny
17:38
Lubin
18:38
1h22min
Wrocław Główny
18:55
Lubin
20:17
1h3min
Wrocław Główny
21:32
Lubin
22:35

Wrocław Główny – Lubin – lokalizacje