A A Czcionka

Rozkład jazdy
LegnicaLubin
Kup bilet na przejazd pociągiem

Lubin ➤ Legnica
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Legnica – Lubin

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
20min
Legnica
04:19
Lubin
04:39
19min
Legnica
05:37
Lubin
05:56
18min
Legnica
06:38
Lubin
06:56
21min
Legnica
07:43
Lubin
08:04
18min
Legnica
09:41
Lubin
09:59
20min
Legnica
11:37
Lubin
11:57
14min
Legnica
14:21
Lubin
14:35
19min
Legnica
15:03
Lubin
15:22
20min
Legnica
15:03
Lubin
15:23
20min
Legnica
16:14
Lubin
16:34
20min
Legnica
17:07
Lubin
17:27
13min
Legnica
18:25
Lubin
18:38
18min
Legnica
19:59
Lubin
20:17
20min
Legnica
20:46
Lubin
21:06
18min
Legnica
22:17
Lubin
22:35

Legnica – Lubin – lokalizacje