Informacja kolejowa

Informacja kolejowa

Wątpliwości związane z rozkładem jazdy, szczegóły taryf biletowych, utrudnienia związane z podróżą, wyjaśnienie regulaminu. Te i wiele innych kwestii, które nurtują Pasażera, może rozwiązać informacja kolejowa. Doświadczenie i wiedza, jaką dysponują konsultanci, zapewniają konkretne i rzetelne odpowiedzi na pytania o aktualne usługi Kolei Dolnośląskich.

Informacja kolejowa dostępna jest między innymi:

  • Telefonicznie – zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami pod numerem +48 76 742 11 12. Infolinia działa codziennie przez całą dobę;
  • E-mailowo – napisz do nas na adres informacja@kolejedolnoslaskie.eu, a odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wątpliwości. Można również wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej w zakładce „Kontakt”;
  • Stacjonarnie – informacja kolejowa dostępna jest w BOK na dworcu Wrocław Główny oraz w kasach biletowych KD.

Forma kontaktu, którą Państwo wybiorą, nie ma wpływu na jakość usługi. Na każde zadane pytanie odpowiemy rzetelnie i w najkrótszym możliwym czasie.

Jeśli masz pytania na temat usług świadczonych przez Koleje Dolnośląskie, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi na naszej stronie lub pewne informacje nie są jasne – zapraszamy do kontaktu. Nasza informacja kolejowa jest do Twojej dyspozycji.