A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław LeśnicaMiękinia
Kup bilet na przejazd pociągiem

Miękinia ➤ Wrocław Leśnica
437 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Leśnica – Miękinia

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Wrocław Leśnica
04:49
Miękinia
04:57
7min
Wrocław Leśnica
06:01
Miękinia
06:08
9min
Wrocław Leśnica
06:47
Miękinia
06:56
8min
Wrocław Leśnica
06:49
Miękinia
06:57
7min
Wrocław Leśnica
07:39
Miękinia
07:46
8min
Wrocław Leśnica
08:00
Miękinia
08:08
8min
Wrocław Leśnica
09:52
Miękinia
10:00
8min
Wrocław Leśnica
10:50
Miękinia
10:58
8min
Wrocław Leśnica
12:00
Miękinia
12:08
8min
Wrocław Leśnica
12:52
Miękinia
13:00
6min
Wrocław Leśnica
13:41
Miękinia
13:47
8min
Wrocław Leśnica
14:00
Miękinia
14:08
6min
Wrocław Leśnica
14:33
Miękinia
14:39
7min
Wrocław Leśnica
15:02
Miękinia
15:09
8min
Wrocław Leśnica
15:28
Miękinia
15:36
7min
Wrocław Leśnica
16:04
Miękinia
16:11
7min
Wrocław Leśnica
16:45
Miękinia
16:52
7min
Wrocław Leśnica
17:03
Miękinia
17:10
7min
Wrocław Leśnica
18:02
Miękinia
18:09
8min
Wrocław Leśnica
19:00
Miękinia
19:08
7min
Wrocław Leśnica
20:00
Miękinia
20:07
8min
Wrocław Leśnica
21:14
Miękinia
21:22
7min
Wrocław Leśnica
22:13
Miękinia
22:20
9min
Wrocław Leśnica
23:21
Miękinia
23:30
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
8min
Wrocław Leśnica
04:49
Miękinia
04:57
7min
Wrocław Leśnica
06:01
Miękinia
06:08
9min
Wrocław Leśnica
06:47
Miękinia
06:56
8min
Wrocław Leśnica
06:49
Miękinia
06:57
7min
Wrocław Leśnica
07:39
Miękinia
07:46
8min
Wrocław Leśnica
08:00
Miękinia
08:08
8min
Wrocław Leśnica
09:52
Miękinia
10:00
8min
Wrocław Leśnica
10:50
Miękinia
10:58
8min
Wrocław Leśnica
12:00
Miękinia
12:08
8min
Wrocław Leśnica
12:52
Miękinia
13:00
6min
Wrocław Leśnica
13:41
Miękinia
13:47
8min
Wrocław Leśnica
14:00
Miękinia
14:08
6min
Wrocław Leśnica
14:33
Miękinia
14:39
7min
Wrocław Leśnica
15:02
Miękinia
15:09
8min
Wrocław Leśnica
15:28
Miękinia
15:36
7min
Wrocław Leśnica
16:04
Miękinia
16:11
7min
Wrocław Leśnica
16:45
Miękinia
16:52
7min
Wrocław Leśnica
17:03
Miękinia
17:10
7min
Wrocław Leśnica
18:02
Miękinia
18:09
8min
Wrocław Leśnica
19:00
Miękinia
19:08
7min
Wrocław Leśnica
20:00
Miękinia
20:07
8min
Wrocław Leśnica
21:14
Miękinia
21:22
7min
Wrocław Leśnica
22:13
Miękinia
22:20
9min
Wrocław Leśnica
23:21
Miękinia
23:30
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Wrocław Leśnica
04:49
Miękinia
04:57
7min
Wrocław Leśnica
06:01
Miękinia
06:08
9min
Wrocław Leśnica
06:47
Miękinia
06:56
8min
Wrocław Leśnica
06:49
Miękinia
06:57
7min
Wrocław Leśnica
07:39
Miękinia
07:46
8min
Wrocław Leśnica
08:00
Miękinia
08:08
8min
Wrocław Leśnica
09:52
Miękinia
10:00
8min
Wrocław Leśnica
10:50
Miękinia
10:58
8min
Wrocław Leśnica
12:00
Miękinia
12:08
8min
Wrocław Leśnica
12:52
Miękinia
13:00
6min
Wrocław Leśnica
13:41
Miękinia
13:47
8min
Wrocław Leśnica
14:00
Miękinia
14:08
6min
Wrocław Leśnica
14:33
Miękinia
14:39
7min
Wrocław Leśnica
15:02
Miękinia
15:09
8min
Wrocław Leśnica
15:28
Miękinia
15:36
7min
Wrocław Leśnica
16:04
Miękinia
16:11
7min
Wrocław Leśnica
16:45
Miękinia
16:52
7min
Wrocław Leśnica
17:03
Miękinia
17:10
7min
Wrocław Leśnica
18:02
Miękinia
18:09
8min
Wrocław Leśnica
19:00
Miękinia
19:08
7min
Wrocław Leśnica
20:00
Miękinia
20:07
8min
Wrocław Leśnica
21:14
Miękinia
21:22
7min
Wrocław Leśnica
22:13
Miękinia
22:20
9min
Wrocław Leśnica
23:21
Miękinia
23:30

Wrocław Leśnica – Miękinia – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds