A A Czcionka

Rozkład jazdy
MiękiniaWrocław Leśnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Leśnica ➤ Miękinia
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Miękinia – Wrocław Leśnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Miękinia
04:32
Wrocław Leśnica
04:40
7min
Miękinia
05:30
Wrocław Leśnica
05:37
9min
Miękinia
05:55
Wrocław Leśnica
06:04
8min
Miękinia
06:34
Wrocław Leśnica
06:42
6min
Miękinia
06:59
Wrocław Leśnica
07:05
8min
Miękinia
07:10
Wrocław Leśnica
07:18
6min
Miękinia
07:56
Wrocław Leśnica
08:02
9min
Miękinia
08:09
Wrocław Leśnica
08:18
7min
Miękinia
08:59
Wrocław Leśnica
09:06
7min
Miękinia
09:58
Wrocław Leśnica
10:05
8min
Miękinia
11:09
Wrocław Leśnica
11:17
6min
Miękinia
12:05
Wrocław Leśnica
12:11
7min
Miękinia
13:11
Wrocław Leśnica
13:18
9min
Miękinia
14:03
Wrocław Leśnica
14:12
7min
Miękinia
14:59
Wrocław Leśnica
15:06
7min
Miękinia
15:57
Wrocław Leśnica
16:04
7min
Miękinia
16:24
Wrocław Leśnica
16:31
8min
Miękinia
17:06
Wrocław Leśnica
17:14
6min
Miękinia
17:41
Wrocław Leśnica
17:47
7min
Miękinia
18:23
Wrocław Leśnica
18:30
7min
Miękinia
19:09
Wrocław Leśnica
19:16
8min
Miękinia
20:15
Wrocław Leśnica
20:23
7min
Miękinia
20:56
Wrocław Leśnica
21:03
8min
Miękinia
21:09
Wrocław Leśnica
21:17
6min
Miękinia
23:49
Wrocław Leśnica
23:55
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
8min
Miękinia
04:32
Wrocław Leśnica
04:40
7min
Miękinia
05:30
Wrocław Leśnica
05:37
9min
Miękinia
05:55
Wrocław Leśnica
06:04
8min
Miękinia
06:34
Wrocław Leśnica
06:42
6min
Miękinia
06:59
Wrocław Leśnica
07:05
8min
Miękinia
07:10
Wrocław Leśnica
07:18
6min
Miękinia
07:56
Wrocław Leśnica
08:02
9min
Miękinia
08:09
Wrocław Leśnica
08:18
7min
Miękinia
08:59
Wrocław Leśnica
09:06
7min
Miękinia
09:58
Wrocław Leśnica
10:05
8min
Miękinia
11:09
Wrocław Leśnica
11:17
6min
Miękinia
12:05
Wrocław Leśnica
12:11
7min
Miękinia
13:11
Wrocław Leśnica
13:18
9min
Miękinia
14:03
Wrocław Leśnica
14:12
7min
Miękinia
14:59
Wrocław Leśnica
15:06
7min
Miękinia
15:57
Wrocław Leśnica
16:04
7min
Miękinia
16:24
Wrocław Leśnica
16:31
8min
Miękinia
17:06
Wrocław Leśnica
17:14
6min
Miękinia
17:41
Wrocław Leśnica
17:47
7min
Miękinia
18:23
Wrocław Leśnica
18:30
7min
Miękinia
19:09
Wrocław Leśnica
19:16
8min
Miękinia
20:15
Wrocław Leśnica
20:23
7min
Miękinia
20:56
Wrocław Leśnica
21:03
8min
Miękinia
21:09
Wrocław Leśnica
21:17
6min
Miękinia
23:49
Wrocław Leśnica
23:55
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Miękinia
04:32
Wrocław Leśnica
04:40
7min
Miękinia
05:30
Wrocław Leśnica
05:37
9min
Miękinia
05:55
Wrocław Leśnica
06:04
8min
Miękinia
06:34
Wrocław Leśnica
06:42
6min
Miękinia
06:59
Wrocław Leśnica
07:05
8min
Miękinia
07:10
Wrocław Leśnica
07:18
6min
Miękinia
07:56
Wrocław Leśnica
08:02
9min
Miękinia
08:09
Wrocław Leśnica
08:18
7min
Miękinia
08:59
Wrocław Leśnica
09:06
7min
Miękinia
09:58
Wrocław Leśnica
10:05
8min
Miękinia
11:09
Wrocław Leśnica
11:17
6min
Miękinia
12:05
Wrocław Leśnica
12:11
7min
Miękinia
13:11
Wrocław Leśnica
13:18
9min
Miękinia
14:03
Wrocław Leśnica
14:12
7min
Miękinia
14:59
Wrocław Leśnica
15:06
7min
Miękinia
15:57
Wrocław Leśnica
16:04
7min
Miękinia
16:24
Wrocław Leśnica
16:31
8min
Miękinia
17:06
Wrocław Leśnica
17:14
6min
Miękinia
17:41
Wrocław Leśnica
17:47
7min
Miękinia
18:23
Wrocław Leśnica
18:30
7min
Miękinia
19:09
Wrocław Leśnica
19:16
8min
Miękinia
20:15
Wrocław Leśnica
20:23
7min
Miękinia
20:56
Wrocław Leśnica
21:03
8min
Miękinia
21:09
Wrocław Leśnica
21:17
6min
Miękinia
23:49
Wrocław Leśnica
23:55

Miękinia – Wrocław Leśnica – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds