A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław LeśnicaLegnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Legnica ➤ Wrocław Leśnica
452 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Leśnica – Legnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
38min
Wrocław Leśnica
04:49
Legnica
05:27
37min
Wrocław Leśnica
06:01
Legnica
06:38
41min
Wrocław Leśnica
06:47
Legnica
07:28
42min
Wrocław Leśnica
06:49
Legnica
07:31
36min
Wrocław Leśnica
07:39
Legnica
08:15
38min
Wrocław Leśnica
08:00
Legnica
08:38
38min
Wrocław Leśnica
09:52
Legnica
10:30
38min
Wrocław Leśnica
10:50
Legnica
11:28
38min
Wrocław Leśnica
12:00
Legnica
12:38
44min
Wrocław Leśnica
12:52
Legnica
13:36
34min
Wrocław Leśnica
13:41
Legnica
14:15
40min
Wrocław Leśnica
14:00
Legnica
14:40
32min
Wrocław Leśnica
14:33
Legnica
15:05
38min
Wrocław Leśnica
15:02
Legnica
15:40
38min
Wrocław Leśnica
15:28
Legnica
16:06
36min
Wrocław Leśnica
16:04
Legnica
16:40
37min
Wrocław Leśnica
16:45
Legnica
17:22
36min
Wrocław Leśnica
17:03
Legnica
17:39
37min
Wrocław Leśnica
18:02
Legnica
18:39
37min
Wrocław Leśnica
19:00
Legnica
19:37
37min
Wrocław Leśnica
20:00
Legnica
20:37
38min
Wrocław Leśnica
21:14
Legnica
21:52
37min
Wrocław Leśnica
22:13
Legnica
22:50
42min
Wrocław Leśnica
23:21
Legnica
00:03
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
38min
Wrocław Leśnica
04:49
Legnica
05:27
37min
Wrocław Leśnica
06:01
Legnica
06:38
41min
Wrocław Leśnica
06:47
Legnica
07:28
42min
Wrocław Leśnica
06:49
Legnica
07:31
36min
Wrocław Leśnica
07:39
Legnica
08:15
38min
Wrocław Leśnica
08:00
Legnica
08:38
38min
Wrocław Leśnica
09:52
Legnica
10:30
38min
Wrocław Leśnica
10:50
Legnica
11:28
38min
Wrocław Leśnica
12:00
Legnica
12:38
44min
Wrocław Leśnica
12:52
Legnica
13:36
34min
Wrocław Leśnica
13:41
Legnica
14:15
40min
Wrocław Leśnica
14:00
Legnica
14:40
32min
Wrocław Leśnica
14:33
Legnica
15:05
38min
Wrocław Leśnica
15:02
Legnica
15:40
38min
Wrocław Leśnica
15:28
Legnica
16:06
36min
Wrocław Leśnica
16:04
Legnica
16:40
37min
Wrocław Leśnica
16:45
Legnica
17:22
36min
Wrocław Leśnica
17:03
Legnica
17:39
37min
Wrocław Leśnica
18:02
Legnica
18:39
37min
Wrocław Leśnica
19:00
Legnica
19:37
37min
Wrocław Leśnica
20:00
Legnica
20:37
38min
Wrocław Leśnica
21:14
Legnica
21:52
37min
Wrocław Leśnica
22:13
Legnica
22:50
42min
Wrocław Leśnica
23:21
Legnica
00:03
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
38min
Wrocław Leśnica
04:49
Legnica
05:27
37min
Wrocław Leśnica
06:01
Legnica
06:38
41min
Wrocław Leśnica
06:47
Legnica
07:28
42min
Wrocław Leśnica
06:49
Legnica
07:31
36min
Wrocław Leśnica
07:39
Legnica
08:15
38min
Wrocław Leśnica
08:00
Legnica
08:38
38min
Wrocław Leśnica
09:52
Legnica
10:30
38min
Wrocław Leśnica
10:50
Legnica
11:28
38min
Wrocław Leśnica
12:00
Legnica
12:38
44min
Wrocław Leśnica
12:52
Legnica
13:36
34min
Wrocław Leśnica
13:41
Legnica
14:15
40min
Wrocław Leśnica
14:00
Legnica
14:40
32min
Wrocław Leśnica
14:33
Legnica
15:05
38min
Wrocław Leśnica
15:02
Legnica
15:40
38min
Wrocław Leśnica
15:28
Legnica
16:06
36min
Wrocław Leśnica
16:04
Legnica
16:40
37min
Wrocław Leśnica
16:45
Legnica
17:22
36min
Wrocław Leśnica
17:03
Legnica
17:39
37min
Wrocław Leśnica
18:02
Legnica
18:39
37min
Wrocław Leśnica
19:00
Legnica
19:37
37min
Wrocław Leśnica
20:00
Legnica
20:37
38min
Wrocław Leśnica
21:14
Legnica
21:52
37min
Wrocław Leśnica
22:13
Legnica
22:50
42min
Wrocław Leśnica
23:21
Legnica
00:03

Wrocław Leśnica – Legnica – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds