A A Czcionka

Rozkład jazdy
LegnicaWrocław Leśnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Leśnica ➤ Legnica
452 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Legnica – Wrocław Leśnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
41min
Legnica
04:02
Wrocław Leśnica
04:43
36min
Legnica
04:55
Wrocław Leśnica
05:31
40min
Legnica
05:23
Wrocław Leśnica
06:03
37min
Legnica
06:01
Wrocław Leśnica
06:38
36min
Legnica
06:25
Wrocław Leśnica
07:01
32min
Legnica
06:43
Wrocław Leśnica
07:15
32min
Legnica
07:30
Wrocław Leśnica
08:02
36min
Legnica
07:40
Wrocław Leśnica
08:16
35min
Legnica
08:28
Wrocław Leśnica
09:03
36min
Legnica
09:39
Wrocław Leśnica
10:15
35min
Legnica
10:50
Wrocław Leśnica
11:25
31min
Legnica
11:29
Wrocław Leśnica
12:00
37min
Legnica
12:41
Wrocław Leśnica
13:18
37min
Legnica
13:33
Wrocław Leśnica
14:10
40min
Legnica
14:37
Wrocław Leśnica
15:17
27min
Legnica
15:10
Wrocław Leśnica
15:37
36min
Legnica
15:41
Wrocław Leśnica
16:17
30min
Legnica
16:09
Wrocław Leśnica
16:39
36min
Legnica
16:42
Wrocław Leśnica
17:18
36min
Legnica
17:33
Wrocław Leśnica
18:09
36min
Legnica
18:41
Wrocław Leśnica
19:17
37min
Legnica
19:45
Wrocław Leśnica
20:22
35min
Legnica
20:43
Wrocław Leśnica
21:18
29min
Legnica
23:23
Wrocław Leśnica
23:52
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
41min
Legnica
04:02
Wrocław Leśnica
04:43
36min
Legnica
04:55
Wrocław Leśnica
05:31
40min
Legnica
05:23
Wrocław Leśnica
06:03
37min
Legnica
06:01
Wrocław Leśnica
06:38
36min
Legnica
06:25
Wrocław Leśnica
07:01
32min
Legnica
06:43
Wrocław Leśnica
07:15
32min
Legnica
07:30
Wrocław Leśnica
08:02
36min
Legnica
07:40
Wrocław Leśnica
08:16
35min
Legnica
08:28
Wrocław Leśnica
09:03
36min
Legnica
09:39
Wrocław Leśnica
10:15
35min
Legnica
10:50
Wrocław Leśnica
11:25
31min
Legnica
11:29
Wrocław Leśnica
12:00
37min
Legnica
12:41
Wrocław Leśnica
13:18
37min
Legnica
13:33
Wrocław Leśnica
14:10
40min
Legnica
14:37
Wrocław Leśnica
15:17
27min
Legnica
15:10
Wrocław Leśnica
15:37
36min
Legnica
15:41
Wrocław Leśnica
16:17
30min
Legnica
16:09
Wrocław Leśnica
16:39
36min
Legnica
16:42
Wrocław Leśnica
17:18
36min
Legnica
17:33
Wrocław Leśnica
18:09
36min
Legnica
18:41
Wrocław Leśnica
19:17
37min
Legnica
19:45
Wrocław Leśnica
20:22
35min
Legnica
20:43
Wrocław Leśnica
21:18
29min
Legnica
23:23
Wrocław Leśnica
23:52
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
41min
Legnica
04:02
Wrocław Leśnica
04:43
36min
Legnica
04:55
Wrocław Leśnica
05:31
40min
Legnica
05:23
Wrocław Leśnica
06:03
37min
Legnica
06:01
Wrocław Leśnica
06:38
36min
Legnica
06:25
Wrocław Leśnica
07:01
32min
Legnica
06:43
Wrocław Leśnica
07:15
32min
Legnica
07:30
Wrocław Leśnica
08:02
36min
Legnica
07:40
Wrocław Leśnica
08:16
35min
Legnica
08:28
Wrocław Leśnica
09:03
36min
Legnica
09:39
Wrocław Leśnica
10:15
35min
Legnica
10:50
Wrocław Leśnica
11:25
31min
Legnica
11:29
Wrocław Leśnica
12:00
37min
Legnica
12:41
Wrocław Leśnica
13:18
37min
Legnica
13:33
Wrocław Leśnica
14:10
40min
Legnica
14:37
Wrocław Leśnica
15:17
27min
Legnica
15:10
Wrocław Leśnica
15:37
36min
Legnica
15:41
Wrocław Leśnica
16:17
30min
Legnica
16:09
Wrocław Leśnica
16:39
36min
Legnica
16:42
Wrocław Leśnica
17:18
36min
Legnica
17:33
Wrocław Leśnica
18:09
36min
Legnica
18:41
Wrocław Leśnica
19:17
37min
Legnica
19:45
Wrocław Leśnica
20:22
35min
Legnica
20:43
Wrocław Leśnica
21:18
29min
Legnica
23:23
Wrocław Leśnica
23:52

Legnica – Wrocław Leśnica – lokalizacje

Legnica

Wrocław Leśnica

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds