A A Czcionka

Rozkład jazdy
SędzisławWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Sędzisław
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Sędzisław – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h39min
Sędzisław
04:29
Wrocław Główny
06:08
1h50min
Sędzisław
05:16
Wrocław Główny
07:06
1h39min
Sędzisław
07:00
Wrocław Główny
08:39
1h38min
Sędzisław
08:02
Wrocław Główny
09:40
1h33min
Sędzisław
09:15
Wrocław Główny
10:48
1h43min
Sędzisław
09:59
Wrocław Główny
11:42
1h41min
Sędzisław
11:58
Wrocław Główny
13:39
1h44min
Sędzisław
14:39
Wrocław Główny
16:23
1h34min
Sędzisław
15:59
Wrocław Główny
17:33
1h56min
Sędzisław
16:58
Wrocław Główny
18:54
1h39min
Sędzisław
18:20
Wrocław Główny
19:59
1h26min
Sędzisław
18:54
Wrocław Główny
20:20
1h42min
Sędzisław
20:04
Wrocław Główny
21:46

Sędzisław – Wrocław Główny – lokalizacje