A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównySędzisław
Kup bilet na przejazd pociągiem

Sędzisław ➤ Wrocław Główny
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Sędzisław

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h45min
Wrocław Główny
05:01
Sędzisław
06:46
1h40min
Wrocław Główny
06:10
Sędzisław
07:50
1h24min
Wrocław Główny
06:24
Sędzisław
07:48
1h39min
Wrocław Główny
07:12
Sędzisław
08:51
1h25min
Wrocław Główny
08:28
Sędzisław
09:53
1h41min
Wrocław Główny
11:10
Sędzisław
12:51
1h42min
Wrocław Główny
13:10
Sędzisław
14:52
1h38min
Wrocław Główny
14:03
Sędzisław
15:41
1h40min
Wrocław Główny
15:09
Sędzisław
16:49
1h41min
Wrocław Główny
16:08
Sędzisław
17:49
1h26min
Wrocław Główny
17:42
Sędzisław
19:08
1h41min
Wrocław Główny
18:35
Sędzisław
20:16
1h47min
Wrocław Główny
19:45
Sędzisław
21:32
1h39min
Wrocław Główny
21:25
Sędzisław
23:04

Wrocław Główny – Sędzisław – lokalizacje