Rozkład jazdy
MalczyceWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Malczyce
489 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Malczyce – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
41min
Malczyce
04:19
Wrocław Główny
05:00
38min
Malczyce
05:10
Wrocław Główny
05:48
40min
Malczyce
05:40
Wrocław Główny
06:20
41min
Malczyce
06:11
Wrocław Główny
06:52
37min
Malczyce
06:40
Wrocław Główny
07:17
35min
Malczyce
06:59
Wrocław Główny
07:34
37min
Malczyce
07:45
Wrocław Główny
08:22
39min
Malczyce
07:55
Wrocław Główny
08:34
36min
Malczyce
08:43
Wrocław Główny
09:19
37min
Malczyce
09:55
Wrocław Główny
10:32
36min
Malczyce
10:02
Wrocław Główny
10:38
37min
Malczyce
10:56
Wrocław Główny
11:33
33min
Malczyce
11:42
Wrocław Główny
12:15
37min
Malczyce
12:57
Wrocław Główny
13:34
39min
Malczyce
13:50
Wrocław Główny
14:29
41min
Malczyce
14:44
Wrocław Główny
15:25
31min
Malczyce
15:21
Wrocław Główny
15:52
38min
Malczyce
15:52
Wrocław Główny
16:30
34min
Malczyce
16:21
Wrocław Główny
16:55
37min
Malczyce
16:56
Wrocław Główny
17:33
37min
Malczyce
17:49
Wrocław Główny
18:26
38min
Malczyce
18:55
Wrocław Główny
19:33
38min
Malczyce
20:01
Wrocław Główny
20:39
37min
Malczyce
21:06
Wrocław Główny
21:43
33min
Malczyce
23:39
Wrocław Główny
00:12
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
41min
Malczyce
04:19
Wrocław Główny
05:00
38min
Malczyce
05:10
Wrocław Główny
05:48
40min
Malczyce
05:40
Wrocław Główny
06:20
41min
Malczyce
06:11
Wrocław Główny
06:52
37min
Malczyce
06:40
Wrocław Główny
07:17
35min
Malczyce
06:59
Wrocław Główny
07:34
37min
Malczyce
07:45
Wrocław Główny
08:22
39min
Malczyce
07:55
Wrocław Główny
08:34
36min
Malczyce
08:43
Wrocław Główny
09:19
37min
Malczyce
09:55
Wrocław Główny
10:32
36min
Malczyce
10:02
Wrocław Główny
10:38
37min
Malczyce
10:56
Wrocław Główny
11:33
33min
Malczyce
11:42
Wrocław Główny
12:15
37min
Malczyce
12:57
Wrocław Główny
13:34
39min
Malczyce
13:50
Wrocław Główny
14:29
41min
Malczyce
14:44
Wrocław Główny
15:25
31min
Malczyce
15:21
Wrocław Główny
15:52
38min
Malczyce
15:52
Wrocław Główny
16:30
34min
Malczyce
16:21
Wrocław Główny
16:55
37min
Malczyce
16:56
Wrocław Główny
17:33
37min
Malczyce
17:49
Wrocław Główny
18:26
38min
Malczyce
18:55
Wrocław Główny
19:33
38min
Malczyce
20:01
Wrocław Główny
20:39
37min
Malczyce
21:06
Wrocław Główny
21:43
33min
Malczyce
23:39
Wrocław Główny
00:12
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
41min
Malczyce
04:19
Wrocław Główny
05:00
38min
Malczyce
05:10
Wrocław Główny
05:48
40min
Malczyce
05:40
Wrocław Główny
06:20
41min
Malczyce
06:11
Wrocław Główny
06:52
37min
Malczyce
06:40
Wrocław Główny
07:17
35min
Malczyce
06:59
Wrocław Główny
07:34
37min
Malczyce
07:45
Wrocław Główny
08:22
39min
Malczyce
07:55
Wrocław Główny
08:34
36min
Malczyce
08:43
Wrocław Główny
09:19
37min
Malczyce
09:55
Wrocław Główny
10:32
36min
Malczyce
10:02
Wrocław Główny
10:38
37min
Malczyce
10:56
Wrocław Główny
11:33
33min
Malczyce
11:42
Wrocław Główny
12:15
37min
Malczyce
12:57
Wrocław Główny
13:34
39min
Malczyce
13:50
Wrocław Główny
14:29
41min
Malczyce
14:44
Wrocław Główny
15:25
31min
Malczyce
15:21
Wrocław Główny
15:52
38min
Malczyce
15:52
Wrocław Główny
16:30
34min
Malczyce
16:21
Wrocław Główny
16:55
37min
Malczyce
16:56
Wrocław Główny
17:33
37min
Malczyce
17:49
Wrocław Główny
18:26
38min
Malczyce
18:55
Wrocław Główny
19:33
38min
Malczyce
20:01
Wrocław Główny
20:39
37min
Malczyce
21:06
Wrocław Główny
21:43
33min
Malczyce
23:39
Wrocław Główny
00:12

Malczyce – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds