A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyMalczyce
Kup bilet na przejazd pociągiem

Malczyce ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Malczyce

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
36min
Wrocław Główny
04:40
Malczyce
05:16
36min
Wrocław Główny
05:15
Malczyce
05:51
36min
Wrocław Główny
05:45
Malczyce
06:21
42min
Wrocław Główny
06:42
Malczyce
07:24
33min
Wrocław Główny
07:27
Malczyce
08:00
37min
Wrocław Główny
07:41
Malczyce
08:18
37min
Wrocław Główny
09:45
Malczyce
10:22
39min
Wrocław Główny
10:15
Malczyce
10:54
35min
Wrocław Główny
11:47
Malczyce
12:22
36min
Wrocław Główny
12:28
Malczyce
13:04
32min
Wrocław Główny
13:32
Malczyce
14:04
37min
Wrocław Główny
13:45
Malczyce
14:22
32min
Wrocław Główny
14:15
Malczyce
14:47
37min
Wrocław Główny
14:43
Malczyce
15:20
39min
Wrocław Główny
15:25
Malczyce
16:04
37min
Wrocław Główny
15:45
Malczyce
16:22
37min
Wrocław Główny
16:32
Malczyce
17:09
36min
Wrocław Główny
16:45
Malczyce
17:21
36min
Wrocław Główny
17:45
Malczyce
18:21
36min
Wrocław Główny
18:55
Malczyce
19:31
37min
Wrocław Główny
19:46
Malczyce
20:23
36min
Wrocław Główny
20:42
Malczyce
21:18
39min
Wrocław Główny
20:58
Malczyce
21:37
39min
Wrocław Główny
21:54
Malczyce
22:33
41min
Wrocław Główny
23:11
Malczyce
23:52
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
36min
Wrocław Główny
04:40
Malczyce
05:16
36min
Wrocław Główny
05:15
Malczyce
05:51
36min
Wrocław Główny
05:45
Malczyce
06:21
42min
Wrocław Główny
06:42
Malczyce
07:24
33min
Wrocław Główny
07:27
Malczyce
08:00
37min
Wrocław Główny
07:41
Malczyce
08:18
37min
Wrocław Główny
09:45
Malczyce
10:22
39min
Wrocław Główny
10:15
Malczyce
10:54
35min
Wrocław Główny
11:47
Malczyce
12:22
36min
Wrocław Główny
12:28
Malczyce
13:04
32min
Wrocław Główny
13:32
Malczyce
14:04
37min
Wrocław Główny
13:45
Malczyce
14:22
32min
Wrocław Główny
14:15
Malczyce
14:47
37min
Wrocław Główny
14:43
Malczyce
15:20
39min
Wrocław Główny
15:25
Malczyce
16:04
37min
Wrocław Główny
15:45
Malczyce
16:22
37min
Wrocław Główny
16:32
Malczyce
17:09
36min
Wrocław Główny
16:45
Malczyce
17:21
36min
Wrocław Główny
17:45
Malczyce
18:21
36min
Wrocław Główny
18:55
Malczyce
19:31
37min
Wrocław Główny
19:46
Malczyce
20:23
36min
Wrocław Główny
20:42
Malczyce
21:18
39min
Wrocław Główny
20:58
Malczyce
21:37
39min
Wrocław Główny
21:54
Malczyce
22:33
41min
Wrocław Główny
23:11
Malczyce
23:52
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
36min
Wrocław Główny
04:40
Malczyce
05:16
36min
Wrocław Główny
05:15
Malczyce
05:51
36min
Wrocław Główny
05:45
Malczyce
06:21
42min
Wrocław Główny
06:42
Malczyce
07:24
33min
Wrocław Główny
07:27
Malczyce
08:00
37min
Wrocław Główny
07:41
Malczyce
08:18
37min
Wrocław Główny
09:45
Malczyce
10:22
39min
Wrocław Główny
10:15
Malczyce
10:54
35min
Wrocław Główny
11:47
Malczyce
12:22
36min
Wrocław Główny
12:28
Malczyce
13:04
32min
Wrocław Główny
13:32
Malczyce
14:04
37min
Wrocław Główny
13:45
Malczyce
14:22
32min
Wrocław Główny
14:15
Malczyce
14:47
37min
Wrocław Główny
14:43
Malczyce
15:20
39min
Wrocław Główny
15:25
Malczyce
16:04
37min
Wrocław Główny
15:45
Malczyce
16:22
37min
Wrocław Główny
16:32
Malczyce
17:09
36min
Wrocław Główny
16:45
Malczyce
17:21
36min
Wrocław Główny
17:45
Malczyce
18:21
36min
Wrocław Główny
18:55
Malczyce
19:31
37min
Wrocław Główny
19:46
Malczyce
20:23
36min
Wrocław Główny
20:42
Malczyce
21:18
39min
Wrocław Główny
20:58
Malczyce
21:37
39min
Wrocław Główny
21:54
Malczyce
22:33
41min
Wrocław Główny
23:11
Malczyce
23:52

Wrocław Główny – Malczyce – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds