A A Czcionka

Rozkład jazdy
Lubań ŚląskiWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Lubań Śląski
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Lubań Śląski – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h6min
Lubań Śląski
05:16
Wrocław Główny
07:22
3h21min
Lubań Śląski
05:18
Wrocław Główny
08:39
2h28min
Lubań Śląski
09:09
Wrocław Główny
11:37
2h27min
Lubań Śląski
11:07
Wrocław Główny
13:34
2h20min
Lubań Śląski
15:08
Wrocław Główny
17:28
2h21min
Lubań Śląski
17:12
Wrocław Główny
19:33

Lubań Śląski – Wrocław Główny – lokalizacje