A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyLubań Śląski
Kup bilet na przejazd pociągiem

Lubań Śląski ➤ Wrocław Główny
520 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Lubań Śląski

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h39min
Wrocław Główny
04:36
Lubań Śląski
07:15
2h26min
Wrocław Główny
07:41
Lubań Śląski
10:07
2h23min
Wrocław Główny
11:45
Lubań Śląski
14:08
2h21min
Wrocław Główny
13:46
Lubań Śląski
16:07
2h24min
Wrocław Główny
15:45
Lubań Śląski
18:09
2h23min
Wrocław Główny
17:46
Lubań Śląski
20:09
3h32min
Wrocław Główny
19:41
Lubań Śląski
23:13
2h23min
Wrocław Główny
19:46
Lubań Śląski
22:09

Wrocław Główny – Lubań Śląski – lokalizacje