A A Czcionka

Rozkład jazdy
ZebrzydowaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

452 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Zebrzydowa – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h38min
Zebrzydowa
04:10
Wrocław Główny
05:48
1h41min
Zebrzydowa
05:14
Wrocław Główny
06:55
1h29min
Zebrzydowa
06:02
Wrocław Główny
07:31
1h42min
Zebrzydowa
06:52
Wrocław Główny
08:34
1h8min
Zebrzydowa
08:37
Wrocław Główny
09:45
1h41min
Zebrzydowa
10:00
Wrocław Główny
11:41
1h38min
Zebrzydowa
11:57
Wrocław Główny
13:35
1h16min
Zebrzydowa
13:32
Wrocław Główny
14:48
1h35min
Zebrzydowa
14:58
Wrocław Główny
16:33
1h35min
Zebrzydowa
15:59
Wrocław Główny
17:34
1h38min
Zebrzydowa
16:46
Wrocław Główny
18:24
1h37min
Zebrzydowa
17:56
Wrocław Główny
19:33
1h31min
Zebrzydowa
19:08
Wrocław Główny
20:39
1h10min
Zebrzydowa
20:38
Wrocław Główny
21:48
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h38min
Zebrzydowa
04:10
Wrocław Główny
05:48
1h41min
Zebrzydowa
05:14
Wrocław Główny
06:55
1h29min
Zebrzydowa
06:02
Wrocław Główny
07:31
1h42min
Zebrzydowa
06:52
Wrocław Główny
08:34
1h8min
Zebrzydowa
08:37
Wrocław Główny
09:45
1h41min
Zebrzydowa
10:00
Wrocław Główny
11:41
1h38min
Zebrzydowa
11:57
Wrocław Główny
13:35
1h16min
Zebrzydowa
13:32
Wrocław Główny
14:48
1h35min
Zebrzydowa
14:58
Wrocław Główny
16:33
1h35min
Zebrzydowa
15:59
Wrocław Główny
17:34
1h38min
Zebrzydowa
16:46
Wrocław Główny
18:24
1h37min
Zebrzydowa
17:56
Wrocław Główny
19:33
1h31min
Zebrzydowa
19:08
Wrocław Główny
20:39
1h10min
Zebrzydowa
20:38
Wrocław Główny
21:48
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h38min
Zebrzydowa
04:10
Wrocław Główny
05:48
1h41min
Zebrzydowa
05:14
Wrocław Główny
06:55
1h29min
Zebrzydowa
06:02
Wrocław Główny
07:31
1h42min
Zebrzydowa
06:52
Wrocław Główny
08:34
1h8min
Zebrzydowa
08:37
Wrocław Główny
09:45
1h41min
Zebrzydowa
10:00
Wrocław Główny
11:41
1h38min
Zebrzydowa
11:57
Wrocław Główny
13:35
1h16min
Zebrzydowa
13:32
Wrocław Główny
14:48
1h35min
Zebrzydowa
14:58
Wrocław Główny
16:33
1h35min
Zebrzydowa
15:59
Wrocław Główny
17:34
1h38min
Zebrzydowa
16:46
Wrocław Główny
18:24
1h37min
Zebrzydowa
17:56
Wrocław Główny
19:33
1h31min
Zebrzydowa
19:08
Wrocław Główny
20:39
1h10min
Zebrzydowa
20:38
Wrocław Główny
21:48

Zebrzydowa – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds