A A Czcionka

Rozkład jazdy
BolesławiecZgorzelec
Kup bilet na przejazd pociągiem

378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Bolesławiec – Zgorzelec

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
49min
Bolesławiec
04:16
Zgorzelec
05:05
39min
Bolesławiec
07:17
Zgorzelec
07:56
45min
Bolesławiec
11:12
Zgorzelec
11:57
37min
Bolesławiec
12:12
Zgorzelec
12:49
42min
Bolesławiec
14:12
Zgorzelec
14:54
42min
Bolesławiec
16:13
Zgorzelec
16:55
44min
Bolesławiec
18:11
Zgorzelec
18:55
38min
Bolesławiec
19:20
Zgorzelec
19:58
41min
Bolesławiec
22:04
Zgorzelec
22:45
46min
Bolesławiec
23:33
Zgorzelec
00:19

Bolesławiec – Zgorzelec – lokalizacje