Kariera w KD

Dołącz do nas!

Specjalista ds. rozliczeń i analiz ​

  • Legnica

Koleje Dolnośląskie S.A. zostały utworzone przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w celu zapewnienia sprawnego systemu kolejowej komunikacji regionalnej. Naszym priorytetem jest rzetelna i fachowa obsługa pasażerów oraz podniesienie komfortu podróży i punktualności. Pomaga nam w tym nowoczesny tabor i dobrze wyszkolony personel. Dla nas klienci są najważniejsi. Chcemy, aby czuli się u nas dobrze, wiedzieli, że o nich zabiegamy i liczymy się z ich opinią. Wszystkie nasze działania koncentrują się na zmianie postrzegania regionalnego transportu kolejowego.

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie statystyk i analiz sprzedażowych i taryfowych
  • opracowywanie krótko i długoterminowych prognoz przewozowych na podstawie analizy badań popytu i struktury
  • tworzenie raportów analitycznych w celu monitorowania sprzedaży
  • tworzenie raportów sprzedażowych na potrzeby księgowań
  • przygotowywanie sprawozdań statystycznych
  • przygotowywanie innych analiz handlowych na potrzeby spółki

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z transportem, ekonomią lub analityką rynku)
  • podstawowa wiedza z zakresu transportu kolejowego (pasażerskiego)
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności zaawansowany stopień programu Excel)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min 2 lata)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość angielskiego, niemieckiego lub czeskiego na poziomie co najmniej B2

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pakiety socjalne obejmujące m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja
  • benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy pociągami
  • możliwość rozwoju zawodowego

Klikając w przycisk „Aplikuj” do Kolei Dolnośląskich S.A. z siedzibą przy ulicy Kolejowej 2, 59-220 Legnica, (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz wycofać zgodę kontaktując się  z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub iod@kolejedolnoslaskie.eu. Więcej informacji o przysługujących Tobie prawach oraz o tym jak chronimy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności