Kariera w KD

Dołącz do nas!

Specjalista ds. e-commerce

  • Legnica

O nas

Koleje Dolnośląskie S.A. zostały utworzone przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w celu zapewnienia sprawnego systemu kolejowej komunikacji regionalnej. Naszym priorytetem jest rzetelna i fachowa obsługa pasażerów oraz podniesienie komfortu podróży i punktualności. Pomaga nam w tym nowoczesny tabor i dobrze wyszkolony personel. Dla nas klienci są najważniejsi. Chcemy, aby czuli się u nas dobrze, wiedzieli, że o nich zabiegamy i liczymy się z ich opinią. Wszystkie nasze działania koncentrują się na zmianie postrzegania regionalnego transportu kolejowego.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa sklepu internetowego Spółki
  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingu cyfrowego i sprzedaży, udział w tworzeniu nowych kanałów sprzedaży internetowej i nowych ofert handlowych
  • śledzenie trendów rynkowych, monitorowanie konkurencji i kontrahentów oraz analiza realizowanych zadań w celu dostosowania działań w zakresie marketingu cyfrowego i sprzedaży on-line
  • tworzenie, analiza i prezentacja raportów dotyczących e-commerce
  • konfiguracja narzędzi analitycznych m.in. Google Analytics, Google Tag Manager
  • rozwój innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu cyfrowego
  • wdrażanie i aktualizacja ofert handlowych i treści na stronie internetowej Spółki (zarządzanie treścią, ustawianie grafik, linkowanie komunikatów, analizy ruchu, rekomendowanie zmian pod kątem SEO)
  • wdrażanie i aktualizacja oferty handlowej w zewnętrznych platformach internetowych we współpracy z dostawcami
  • udział w rozwoju oprogramowania sprzedaży ofert w Internecie
  • współpraca z innymi działami i dostawcami oprogramowania w zakresie realizacji projektów e-commerce
  • udział w procesie kreowania polityki sprzedażowej

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 3 lata pracy w branży e-commerce na podobnym stanowisku (prowadzenie sprzedaży w sklepie internetowym, systemie rezerwacji)
  • umiejętność zarządzania kanałami sprzedaży online
  • umiejętności związane z SEO, SEM, analityką, UX
  • znajomość technologii informatycznych i platform używanych w digital marketingu
  • znajomość narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
  • umiejętności w zakresie komunikacji wewnętrznej i wspierania zmian
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • zdolność do pracy (w tym w formule pracy zdalnej) w środowisku o dużej presji i szybkim tempie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, staranności i terminowości

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę stacjonarną w Legnicy
  • pakiety socjalne obejmujące m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja
  • benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy pociągami
  • możliwość rozwoju zawodowego

Klikając w przycisk „Aplikuj” do Kolei Dolnośląskich S.A. z siedzibą przy ulicy Kolejowej 2, 59-220 Legnica, (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz wycofać zgodę kontaktując się  z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub iod@kolejedolnoslaskie.eu. Więcej informacji o przysługujących Tobie prawach oraz o tym jak chronimy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności