Kariera w KD

Dołącz do nas!

Pracownik porządkowy

  • Jaworzyna Śląska, Legnica, Lubań, Węgliniec, Wrocław

Koleje Dolnośląskie S.A. zostały utworzone przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w celu zapewnienia sprawnego systemu kolejowej komunikacji regionalnej. Naszym priorytetem jest rzetelna i fachowa obsługa pasażerów oraz podniesienie komfortu podróży i punktualności. Pomaga nam w tym nowoczesny tabor i dobrze wyszkolony personel. Dla nas klienci są najważniejsi. Chcemy, aby czuli się u nas dobrze, wiedzieli, że o nich zabiegamy i liczymy się z ich opinią. Wszystkie nasze działania koncentrują się na zmianie postrzegania regionalnego transportu kolejowego.

Twój zakres obowiązków:

  • prace porządkowe przy pojazdach trakcyjnych – mycie pojazdów

Nasze wymagania:

  • wykonywanie obowiązków z należytą starannością
  • dbałość o powierzone narzędzia
  • dyspozycyjność
  • pracowitość

To oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej

Klikając w przycisk „Aplikuj” do Kolei Dolnośląskich S.A. z siedzibą przy ulicy Kolejowej 2, 59-220 Legnica, (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz wycofać zgodę kontaktując się  z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub iod@kolejedolnoslaskie.eu. Więcej informacji o przysługujących Tobie prawach oraz o tym jak chronimy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności