Święto Sadów
w Trzebnicy

Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu Lato z KD – Święto Sadów w Trzebnicy, które odbędzie się w dniach 17 – 18 września 2022 r.

Spotkaj się z nami w Trzebnicy na specjalnie przygotowanym stoisku, na którym podpowiemy Ci jak spędzić miło i aktywnie resztę lata z Kolejami Dolnośląskimi, jak również odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych przewozów i oferty handlowej. Nasze stoisko możecie odwiedzić 17 i 18 września w godzinach 13:00 – 19:00.

Dodatkowo, wszystkie osoby, które zdecydują się wybrać w tych dniach na Święto Sadów w Trzebnicy będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty „Powrót gratis” uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi tego samego dnia, na tej samej trasie do miejsca z którego rozpoczęły podróż na to wydarzenie.

Kup bilet do Trzebnicy

Kup bilet Kolei Dolnośląskich do Trzebnicy w kasach biletowych Kolei Dolnośląskich lub u konduktora. Poinformuj sprzedawcę, że wybierasz się na Święto Sadów w Trzebnicy i chcesz skorzystać z oferty „POWRÓT GRATIS”!

UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku skorzystanie oferty nie będzie możliwe.

Odwiedź nasze stoisko w Trzebnicy w dniach 17-18.09.2022, tam na swoim bilecie otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu.

Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.

Pamiętaj, promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji Trzebnica. Bilety powrotne obowiązują na tej samej trasie, tego samego dnia i nie są honorowane przez innych przewoźników.

Banner - Święto Sadów w Trzebnicy