Lądek-Zdrój
27. Festiwal Górski im. A. Zawady

Spotkaj się z nami w Lądku-Zdroju na 27 Festiwalu Górskim im. Andrzeja Zawady.

Ta wyjątkowa impreza to świetna okazja do spotkań i rozmów, a bogaty program wydarzenia zapewni wspaniałą zabawę i niesamowite wrażenia każdemu, kto odwiedzi to miejsce.

 

My również tam będziemy! Razem z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego będziemy na Was czekać na naszym wspólnym stoisku w piątek, sobotę i niedzielę. Odwiedźcie nasze stoisko, na którym z chęcią odpowiemy na Wasze pytania dotyczące naszych przewozów i oferty handlowej.

Dodatkowo, wszystkie osoby, które zdecydują się wybrać 10 i 11 września na Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty „Powrót gratis” uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi tego samego dnia, na tej samej trasie do miejsca z którego rozpoczęły podróż na to wydarzenie.

 

Pamiętaj, że aby dotrzeć do Lądka-Zdroju powinieneś przesiąść się do autobusu KD na stacji Kłodzko Miasto. Tam szukaj plakatów i naklejek umiejscowionych na posadzkach, które pokierują Cię wprost do podstawionego autobusu. To naprawdę proste!  

 

Kup bilet do Lądka-Zdroju i skorzystaj z oferty „Powrót gratis”

Kup bilet Kolei Dolnośląskich do Lądka-Zdroju w kasach biletowych Kolei Dolnośląskich lub u konduktora. Poinformuj sprzedawcę, że wybierasz się na Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady i chcesz skorzystać z oferty „POWRÓT GRATIS”!

UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku skorzystanie oferty nie będzie możliwe.

Odwiedź nasze stoisko na Festiwalu im. Andrzeja Zawady w dniach 10 i 11.09.2022, tam na swoim bilecie otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu.

Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.

Pamiętaj, promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji Lądek-Zdrój. Bilety powrotne obowiązują na tej samej trasie, tego samego dnia i nie są honorowane przez innych przewoźników.

 

Banner 27 Festiwalu Górskiego im. A. Zawady w Lądku-Zdroju