Dni Twierdzy Kłodzko
5-6 sierpnia

Wybierz się z nami na zdobycie Twierdzy Kłodzko!

Bitwa o Twierdzę Kłodzko

Już 6 sierpnia odbędzie się impreza, której głównym elementem jest rekonstrukcja bitwy z czasów kampanii napoleońskiej. W przedsięwzięciu wezmą udział żołnierze regimentów historycznych z różnych stron Europy, łącznie około 100 rekonstruktorów zawita w sierpniowy weekend do Kłodzka.

Pozostałe atrakcje

W trakcie trwania wydarzenia będzie można odwiedzić stoiska historyczne, zwiedzić Podziemną Trasę Turystyczną, zobaczyć przemarsz wojsk ulicami miasta oraz, co najważniejsze, podziwiać inscenizację historycznej bitwy!

My również tam będziemy! Pod naszym żółtym namiotem będziecie mogli dowiedzieć się o kolejnych wydarzeniach z cyklu #LatozKD, naszych nowych trasach, z chęcią odpowiemy także na wszystkie Wasze pytania.

Dodatkowo, wszystkie osoby, które zdecydują się wybrać do Kłodzka 06.08.2022r. będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty „Powrót gratis” uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi tego samego dnia, na tej samej trasie do miejsca z którego rozpoczęły podróż na to wydarzenie.

Kup bilet do Kłodzko Miasto z KD

1. Kup bilet Kolei Dolnośląskich do Kłodzka w kasach biletowych Kolei Dolnośląskich lub u konduktora. Poinformuj sprzedawcę, że wybierasz się na Dni Twierdzy Kłodzko i chcesz skorzystać z oferty „POWRÓT GRATIS”!

UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku skorzystanie oferty nie będzie możliwe.

2. Odwiedź nasze stoisko, tam na swoim bilecie otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu.

Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.

Pamiętaj, promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji Kłodzko Miasto. Bilety powrotne obowiązują na tej samej trasie, tego samego dnia i nie są honorowane przez innych przewoźników.

dni_twierdzy_kłodzko