Dni Twierdzy Kłodzko – 5-6 sierpnia 2023 r. Kłodzko

 

W dniach 4-6 sierpnia 2023 r. odbędą się Dni Twierdzy Kłodzko – cykliczne wydarzenie, które od lat przyciąga miłośników historii.

Główną atrakcją imprezy jest rekonstrukcja bitwy z czasów kampanii napoleońskiej. Na uczestników wydarzenia będzie czekać wiele atrakcji towarzyszących, m.in: Nocne Zwiedzanie Miasta z Dreszczykiem, Targi Staroci i warsztaty taneczne.

Będziemy na Was czekać przy naszym stoisku w dniach 5-6 sierpnia 2023 r. Opowiemy Wam o naszych ofertach oraz zaproponujemy wycieczki, na które warto się wybrać Kolejami Dolnośląskimi.

To doskonała okazja na skorzystanie z oferty Dolnośląskiego Biletu Weekendowego, który jest ważny od piątku od godziny 18.00 do poniedziałku do godziny 6.00. Bilet kosztuje jedynie 59 zł i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KD oraz POLREGIO! Na jednym bilecie możesz więc przyjechać na wydarzenie oraz z niego powrócić zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

Niestety, ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne, w niedzielę (6.08) nie jesteśmy w stanie wystawić się z naszym stoiskiem w Twierdzy Kłodzko.
Zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu Lato z KD!