Bike Maraton – 15 lipca 2023 r. Bielawa

Trwa Bike Maraton – impreza dla miłośników dwóch kółek

Spędź aktywnie weekend podczas kolejnej edycji rowerowego wydarzenia!

Bike Maraton to coroczny cykl maratonów na terenie Dolnego Śląska stworzony dla wszystkich rowerzystów – niezależnie od ich kondycji fizycznej i stopnia zaawansowania. Podczas każdej imprezy przygotowane są aż cztery trasy o różnej długości i stopniu trudności, które łączy jedno – osadzone są w malowniczym krajobrazie Dolnego Śląska.

Położona u podnóża Gór Sowich Bielawa jest jednym z najbardziej urokliwych zakątków województwa dolnośląskiego. Urozmaicone i zadbane szlaki rowerowe przebiegające przez tereny Parku Krajobrazowego Gór Sowich są idealnym wyborem dla kolarzy.

Spotkaj się z nami podczas Bike Maratonu w Bielawie 15 lipca 2023 w godzinach: 8.00-17.00. Będziemy na Was czekać na ul. Wysokiej w pobliżu biura zawodów, niedaleko Jeziora Bielawskiego. Jak zawsze będziemy opowiadać o naszych ofertach, a także odpowiemy na Wasze pytania. Z przyjemnością podpowiemy pomysły na wycieczki, na które warto wybrać się z Kolejami Dolnośląskimi.

To doskonała okazja na skorzystanie z oferty Dolnośląski Bilet Weekendowy. W cenie 59 złotych możesz dotrzeć na wydarzenie oraz z niego powrócić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie z niemal każdego zakątka Dolnego Śląska! Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich oraz POLREGIO od godz. 18.00 w piątek do godz. 6.00 w poniedziałek, a podróżujący rowerzyści mogą dokupić bilet na przewóz roweru w pociągu.