A A Czcionka

Rozkład jazdy
BolesławiecDrezno
Kup bilet na przejazd pociągiem

416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Bolesławiec – Drezno

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h08min
Bolesławiec
07:19
Dresden Hbf
09:27
2h23min
Bolesławiec
11:04
Dresden Hbf
13:27
3h17min
Bolesławiec
12:10
Dresden Hbf
15:27
3h14min
Bolesławiec
14:13
Dresden Hbf
17:27
2h06min
Bolesławiec
19:21
Dresden Hbf
21:27
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
2h08min
Bolesławiec
07:19
Dresden Hbf
09:27
2h23min
Bolesławiec
11:04
Dresden Hbf
13:27
3h17min
Bolesławiec
12:10
Dresden Hbf
15:27
3h14min
Bolesławiec
14:13
Dresden Hbf
17:27
2h06min
Bolesławiec
19:21
Dresden Hbf
21:27
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h08min
Bolesławiec
07:19
Dresden Hbf
09:27
2h23min
Bolesławiec
11:04
Dresden Hbf
13:27
3h17min
Bolesławiec
12:10
Dresden Hbf
15:27
3h14min
Bolesławiec
14:13
Dresden Hbf
17:27
2h06min
Bolesławiec
19:21
Dresden Hbf
21:27

Sprawdź ofertę >>> Promocja Drezdeńska

Rozkład jazdy Bolesławiec – Drezno

Bolesławiec – Drezno – lokalizacje

Drezno

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds