Pozytywna Jazda

Termin nadsyłania prac przedłużony został do 15.02.2021r. 
Komfort podróżowania zależy nie tylko od jakości pociągów i starań przewoźnika. To również nasi współpasażerowie i ich zachowanie decydują o tym, czy podróż będzie przyjemna. Nasza kampania #Pozytywnajazda ma na celu uczulić pasażerów, by dobrych manier nie zostawiali w domu.

Uruchomiliśmy specjalną kampanię edukacyjną, która ma celu promowanie pozytywnych zachowań i kultury osobistej podczas podróży pociągami. Na naszym profilu na Facebooku znajdziecie cykl spotów obrazujących zachowania, z którymi z pewnością nie jeden z nas spotkał się na co dzień. 

Powinniśmy pamiętać, że swoim zachowaniem dajemy przykład obserwującym nas dzieciom, a pozytywnych nawyków uczymy się od najmłodszych lat. Z tą myślą przygotowaliśmy konkurs  „Pozytywna jazda- kultura w pociągu okiem dzieci i młodzieży” adresowany do dzieci i młodzieży z dolnośląskich szkół. 

Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy lubią wykonywać prace plastyczne lub też mają zmysł reżyserski i chcą zadebiutować na kolejowym ekranie.
Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej lub nagranie krótkiego video na temat pozytywnych zachowań i dobrych manier podczas podróży pociągiem. Liczy się kreatywność i ciekawe ujęcie tematu.

Termin nadsyłania prac (dotarcia do organizatora) mija 31.01.2021r.

Wy też możecie dać pozytywny przykład, a przy tym zdobyć atrakcyjne nagrody m.in.:

  • Szkolenie na symulatorze pociągu
  • Dzień pracy na kolei
  • Tablety
  • Książki o kolei
  • Power banki
  • Kolejowe gadżety

Szczegóły konkursu i regulamin https://kolejedolnoslaskie.pl/pozytywnajazda/

Telefon kontaktowy: +48783807871