Kariera w KD

Dołącz do nas!

Specjalista ds. taryf i przepisów

  • Legnica

Koleje Dolnośląskie S.A. zostały utworzone przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w celu zapewnienia sprawnego systemu kolejowej komunikacji regionalnej. Naszym priorytetem jest rzetelna i fachowa obsługa pasażerów oraz podniesienie komfortu podróży i punktualności. Pomaga nam w tym nowoczesny tabor i dobrze wyszkolony personel. Dla nas klienci są najważniejsi. Chcemy, aby czuli się u nas dobrze, wiedzieli, że o nich zabiegamy i liczymy się z ich opinią. Wszystkie nasze działania koncentrują się na zmianie postrzegania regionalnego transportu kolejowego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw związanych z taryfami i regulaminami stosowanymi przez Spółkę
    w zakresie umowy przewozu, stosowania cen i opłat
  • opracowywanie i modyfikowanie warunków taryfowych i regulaminów ofert taryfowych,
  • opracowywanie regulacji dotyczących taryf i przepisów
  • współpraca z innymi podmiotami w zakresie umów, porozumień i ofert taryfowych,
    w tym udział w rozmowach i spotkaniach
  • tworzenie i opiniowanie ofert wspólnych, w tym wspólnych biletów z innymi przewoźnikami oraz organizatorami przewozów
  • interpretacja przepisów taryfowych i prawnych w zakresie prawa przewozowego, Taryfy Przewozowej TP-KD, Regulaminu Przewozu RP-KD oraz warunków taryfowych
    i regulaminów ofert taryfowych
  • opracowywanie zapytań dot. opinii prawnych wraz z przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji w tym zakresie
  • udział w weryfikacji kanałów dystrybucji pod względem poprawności ofert taryfowych,
  • opracowywanie i opiniowanie wzorów druków
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w Spółce

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • staż pracy na stanowiskach związanych z odprawą podróżnych – co najmniej 3 lata
  • znajomość przepisów dotyczących transportu publicznego (w szczególności kolejowego)
  • umiejętność tworzenia zestawień i analiz
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Microsoft Excel oraz Microsoft PowerPoint
  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentów
  • dobra organizacja pracy, terminowość
  • rzetelność, sumienność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pakiety socjalne obejmujące m.in.: dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, paczki dla dzieci na Mikołaja
  • benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy pociągami
  • możliwość rozwoju zawodowego

Klikając w przycisk „Aplikuj” do Kolei Dolnośląskich S.A. z siedzibą przy ulicy Kolejowej 2, 59-220 Legnica, (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz wycofać zgodę kontaktując się  z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu lub iod@kolejedolnoslaskie.eu. Więcej informacji o przysługujących Tobie prawach oraz o tym jak chronimy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności