Turystyczne otwarcie wakacji na Dolnym Śląsku, 29.06.2024r., Wałbrzych

 

29 czerwca 2024 r. odbędzie się Turystyczne Otwarcie Wakacji na Dolnym Śląsku w Centrum Nauki, Kultury i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć szereg występów artystycznych, koncertów i pokazów na scenie, a także prezentację flagowych maskotek i postaci z całego Dolnego Śląska! Oprócz tego na uczestników czekają liczne konkursy, a dla najmłodszych skierowane będą kreatywne i edukacyjne warsztaty.

Spotkaj się z nami w Wałbrzychu na przygotowanym przez nas stoisku w dniu 29 czerwca w godzinach od 11.00 do 18.00. Z chęcią podsuniemy pomysły na udane Lato z KD na Dolnym Śląsku, a także odpowiemy na Wasze pytania dotyczące oferty handlowej.

Wybierając się na Turystyczne otwarcie wakacji na Dolnym Śląsku możesz skorzystać z oferty Dolnośląskiego Biletu Weekendowego, który jest ważny od piątku od godziny 18.00, do poniedziałku do godziny 6.00. Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KD oraz POLREGIO za jedyne 59,00 zł. Na jednym bilecie możesz więc przyjechać na wydarzenie oraz z niego powrócić z niemal każdego zakątka Dolnego Śląska!