Strzegom Horse Trials
Hipodrom w Morawie 25-26.06.2022 r.

Najbliższe wydarzenie „Lotto Strzegom Horse Trials” odbędzie się na hipodromie w Morawie koło Strzegomia – 25-26.06.2022 r.

To kolejny, bardzo widowiskowy event z cyklu #LatoZKD. Tym razem spotkamy się w Morawie koło Strzegomia, gdzie już za kilka dni rozpocznie się rywalizacja o cenne punkty w trzeciej serii Pucharu Narodów i walka o medale Mistrzostw Polski we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

Spotkaj się z nami na specjalnie przygotowanych stoiskach, na których opowiemy o 100 pomysłach na podróże kolejowe po Dolnym Śląsku, jak również odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty handlowej. W programie liczne zabawy, atrakcje i upominki.

Dodatkowo, wszystkie osoby, które zdecydują się wybrać do Strzegomia na Horse Trials w dniach 25-26.06.2022r. będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty „Powrót gratis” uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi tego samego dnia, na tej samej trasie do miejsca z którego rozpoczęły podróż na to wydarzenie.

Strzegom Horse Trials - Lato z KD

Jak to działa?

1. Kup bilet Kolei Dolnośląskich do Strzegomia w kasach biletowych Kolei Dolnośląskich lub u konduktora. Poinformuj sprzedawcę, że wybierasz się na Lotto Strzegom Horse Trials i chcesz skorzystać z oferty „POWRÓT GRATIS”!

UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta „POWRÓT GRATIS”, w innym przypadku skorzystanie oferty nie będzie możliwe.

2. Odwiedź nasze stoisko na hipodromie w Morawie, tam na swoim bilecie otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu.

Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.

 

Pamiętaj, promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji Strzegom. Bilety powrotne obowiązują na tej samej trasie, tego samego dnia i nie są honorowane przez innych przewoźników.

 

 

Bezpośrednio ze Strzegomia zostaną uruchomione bezpłatne autobusy, które będą dowozić pasażerów do Morawy i z powrotem.

 

Sobota, 25.06.2022 – ze Strzegomia do Morawy

10.45 – Dworzec Kolejowy PKP (ul. Kolejowa) /11.00 – Zatoczka Autobusowa koło PSP nr 4 (Al.Woj.Pol)

11.45 – Dworzec Kolejowy PKP (ul. Kolejowa) /12.00 – Zatoczka Autobusowa koło PSP nr 4 (Al.Woj.Pol)

Z Morawy do Strzegomia: 16.30, 17.30

 

Niedziela, 26.06.2022 – ze Strzegomia do Morawy

10.45 – Dworzec Kolejowy PKP (ul. Kolejowa) /11.00 – Zatoczka Autobusowa koło PSP nr 4 (Al.Woj.Pol)

11.45 – Dworzec Kolejowy PKP (ul. Kolejowa) /12.00 – Zatoczka Autobusowa koło PSP nr 4 (Al.Woj.Pol)

Z Morawy do Strzegomia: 16.30, 17.30