Runmageddon – 22-23 lipca 2023 r. Harrachov

Przed nami kolejna edycja Runmageddonu! Ten cyklicznie organizowany wyścig, słynący z licznych przeszkód oraz ekstremalnych warunków na trasie, od lat przyciąga miłośników sportu z całego kraju. Uczestnicy tych wymagających zawodów mogą wybrać jeden z kilku dostępnych stopni trudności trasy.

Najbliższa edycja Runmageddonu odbędzie się w Harrachovie – mieście położonym w czeskich Karkonoszach, znanym z malowniczych widoków i kompleksu skoczni narciarskich.

Spotkaj się z nami podczas wydarzenia przy specjalnie przygotowanym przez nas stoisku obok skoczni w Harrachovie. Będziemy na Was czekać w sobotę 22 lipca, w godzinach 9.00-19.00 oraz w niedzielę 23 lipca, w godzinach 9.00-17.00. Opowiemy Wam o naszej ofercie oraz odpowiemy na Wasze pytania dotyczące naszych przejazdów.

Podróżni mogą się dostać do tej górskiej miejscowości pociągami Kolei Dolnośląskich kursującymi na trasie Szklarska Poręba – Harrachov. To doskonała okazja do skorzystania z oferty Dolnośląski Bilet Weekendowy. Na jednym bilecie możesz dotrzeć na wydarzenie oraz z niego powrócić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, bo za jedynie 59 zł, z niemal każdego zakątka Dolnego Śląska! Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów i przesiadek pociągami Kolei Dolnośląskich oraz POLREGIO od godz. 18.00 w piątek do godz. 6.00 w poniedziałek.