Rodzinne pikniki
we Wrocławiu

Rodzinne pikniki ­– 17-18 czerwca 2023 r. Wrocław

Świętujcie z nami rodzinnie początek lata podczas pierwszych eventów z cyklu #LatozKD. Wrocław zaprasza w ten weekend na:

  • 06.2023 r. – Festyn Osiedlowy na Kowalach, w godz. 15.00-23.00,
  • 06.2023 r. – Piknik Rodzinny w Zajezdni, w godz. 10.00-18.00.

Spotkaj się z nami przy specjalnie przygotowanych przez nas stoiskach, gdzie opowiemy Wam o nowościach w naszej ofercie. Z chęcią odpowiemy też na Wasze pytania dotyczące naszych przewozów oraz zaproponujemy wycieczki, na które warto się wybrać Kolejami Dolnośląskimi.

Podczas Festynu Osiedlowego na Kowalach będziesz miał okazję wziąć udział w różnego rodzaju zabawach, konkursach i loteriach. Podobnie jak w zeszłym roku podczas wydarzenia odbędzie grill, występy muzyczne oraz znakowanie rowerów. Jeżeli chcesz w ten sposób zabezpieczyć swój pojazd koniecznie zabierz swój dowód osobisty. Będzie też niepowtarzalna okazja, aby wygrać vouchery na przejazdy pociągami Kolei Dolnośląskich.

Piknik Rodzinny w Centrum Historii Zajezdnia to impreza z cyklu „Lato w Zajezdni”. Wydarzenie skierowane jest do najmłodszych, dla których przygotowane są atrakcyjne warsztaty, gry podwórkowe i spektakle.

To doskonała okazja, aby skorzystać z Dolnośląskiego Biletu Weekendowego, który jest ważny od piątku od godziny 18.00 do poniedziałku do godziny 6.00. Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w ramach jego ważności, a jego cena wynosi jedynie 59,00 zł. Na jednym bilecie możesz więc dotrzeć na oba wydarzenia oraz z nich powrócić z niemal każdego zakątka Dolnego Śląska!