Festival PL-CZ im. Pawła Królikowskiego 28-30 lipca 2023 r. Kudowa Zdrój

 

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu łączącym czeską i polską kulturę w Kudowie-Zdroju!

Jak co roku, w ostatni weekend lipca w Kudowie Zdroju odbędzie się Festival PL-CZ im. Pawła Królikowskiego. To idealny moment na odwiedzenie tego malowniczego miasta i bliższe poznanie kultury naszych sąsiadów.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w licznych koncertach czeskich i polskich artystów. W tym roku, gościem specjalnym Festiwalu będzie Natalia Kukulska, która wystąpi pierwszego dnia wydarzenia – w piątek 28 lipca o godz. 20:00. Na uczestników czekać będą różnorodne atrakcje, m.in.: parada zabytkowych samochodów, kino plenerowe oraz Teatr Wyobraźni skierowany do najmłodszych.

Spotkaj się z nami przy specjalnie przygotowanym przez nas stoisku! Opowiemy Wam o pomysłach na podróże kolejowe po Dolnym Śląsku i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

To doskonała okazja na skorzystanie z oferty Dolnośląskiego Biletu Weekendowego, który jest ważny od piątku od godziny 18.00 do poniedziałku do godziny 6.00. Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KD oraz POLREGIO w ramach jego ważności za jedyne 59,00 zł.