A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław PraczeWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Pracze – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
18min
Wrocław Pracze
06:45
Wrocław Główny
07:03
17min
Wrocław Pracze
07:21
Wrocław Główny
07:38
18min
Wrocław Pracze
12:38
Wrocław Główny
12:56
18min
Wrocław Pracze
14:53
Wrocław Główny
15:11
16min
Wrocław Pracze
17:29
Wrocław Główny
17:45
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
18min
Wrocław Pracze
06:45
Wrocław Główny
07:03
17min
Wrocław Pracze
07:21
Wrocław Główny
07:38
18min
Wrocław Pracze
12:38
Wrocław Główny
12:56
18min
Wrocław Pracze
14:53
Wrocław Główny
15:11
16min
Wrocław Pracze
17:29
Wrocław Główny
17:45
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
18min
Wrocław Pracze
06:45
Wrocław Główny
07:03
17min
Wrocław Pracze
07:21
Wrocław Główny
07:38
18min
Wrocław Pracze
12:38
Wrocław Główny
12:56
18min
Wrocław Pracze
14:53
Wrocław Główny
15:11
16min
Wrocław Pracze
17:29
Wrocław Główny
17:45

Wrocław Pracze – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds