Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWrocław Pracze
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Pracze ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Wrocław Pracze

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
14min
Wrocław Główny
05:17
Wrocław Pracze
05:31
14min
Wrocław Główny
06:56
Wrocław Pracze
07:10
14min
Wrocław Główny
07:50
Wrocław Pracze
08:04
14min
Wrocław Główny
08:51
Wrocław Pracze
09:05
13min
Wrocław Główny
09:46
Wrocław Pracze
09:59
14min
Wrocław Główny
12:05
Wrocław Pracze
12:19
14min
Wrocław Główny
13:03
Wrocław Pracze
13:17
14min
Wrocław Główny
13:55
Wrocław Pracze
14:09
15min
Wrocław Główny
14:35
Wrocław Pracze
14:50
14min
Wrocław Główny
15:26
Wrocław Pracze
15:40
14min
Wrocław Główny
15:53
Wrocław Pracze
16:07
15min
Wrocław Główny
16:17
Wrocław Pracze
16:32
14min
Wrocław Główny
16:55
Wrocław Pracze
17:09
13min
Wrocław Główny
18:01
Wrocław Pracze
18:14
14min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Pracze
19:09
15min
Wrocław Główny
19:57
Wrocław Pracze
20:12
13min
Wrocław Główny
21:46
Wrocław Pracze
21:59
14min
Wrocław Główny
23:08
Wrocław Pracze
23:22
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
14min
Wrocław Główny
05:17
Wrocław Pracze
05:31
14min
Wrocław Główny
06:56
Wrocław Pracze
07:10
14min
Wrocław Główny
07:50
Wrocław Pracze
08:04
14min
Wrocław Główny
08:51
Wrocław Pracze
09:05
13min
Wrocław Główny
09:46
Wrocław Pracze
09:59
14min
Wrocław Główny
12:05
Wrocław Pracze
12:19
14min
Wrocław Główny
13:03
Wrocław Pracze
13:17
14min
Wrocław Główny
13:55
Wrocław Pracze
14:09
15min
Wrocław Główny
14:35
Wrocław Pracze
14:50
14min
Wrocław Główny
15:26
Wrocław Pracze
15:40
14min
Wrocław Główny
15:53
Wrocław Pracze
16:07
15min
Wrocław Główny
16:17
Wrocław Pracze
16:32
14min
Wrocław Główny
16:55
Wrocław Pracze
17:09
13min
Wrocław Główny
18:01
Wrocław Pracze
18:14
14min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Pracze
19:09
15min
Wrocław Główny
19:57
Wrocław Pracze
20:12
13min
Wrocław Główny
21:46
Wrocław Pracze
21:59
14min
Wrocław Główny
23:08
Wrocław Pracze
23:22
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
14min
Wrocław Główny
05:17
Wrocław Pracze
05:31
14min
Wrocław Główny
06:56
Wrocław Pracze
07:10
14min
Wrocław Główny
07:50
Wrocław Pracze
08:04
14min
Wrocław Główny
08:51
Wrocław Pracze
09:05
13min
Wrocław Główny
09:46
Wrocław Pracze
09:59
14min
Wrocław Główny
12:05
Wrocław Pracze
12:19
14min
Wrocław Główny
13:03
Wrocław Pracze
13:17
14min
Wrocław Główny
13:55
Wrocław Pracze
14:09
15min
Wrocław Główny
14:35
Wrocław Pracze
14:50
14min
Wrocław Główny
15:26
Wrocław Pracze
15:40
14min
Wrocław Główny
15:53
Wrocław Pracze
16:07
15min
Wrocław Główny
16:17
Wrocław Pracze
16:32
14min
Wrocław Główny
16:55
Wrocław Pracze
17:09
13min
Wrocław Główny
18:01
Wrocław Pracze
18:14
14min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Pracze
19:09
15min
Wrocław Główny
19:57
Wrocław Pracze
20:12
13min
Wrocław Główny
21:46
Wrocław Pracze
21:59
14min
Wrocław Główny
23:08
Wrocław Pracze
23:22

Wrocław Główny – Wrocław Pracze – lokalizacje