A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyBardo Śląskie
Kup bilet na przejazd pociągiem

Bardo Śląskie ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Bardo Śląskie

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h21min
Wrocław Główny
05:22
Bardo Śląskie
06:43
1h17min
Wrocław Główny
06:15
Bardo Śląskie
07:32
1h16min
Wrocław Główny
07:43
Bardo Śląskie
08:59
1h11min
Wrocław Główny
08:03
Bardo Śląskie
09:14
1h20min
Wrocław Główny
10:08
Bardo Śląskie
11:28
1h16min
Wrocław Główny
13:22
Bardo Śląskie
14:38
1h18min
Wrocław Główny
14:10
Bardo Śląskie
15:28
1h23min
Wrocław Główny
15:15
Bardo Śląskie
16:38
1h20min
Wrocław Główny
15:54
Bardo Śląskie
17:14
1h21min
Wrocław Główny
16:54
Bardo Śląskie
18:15
1h11min
Wrocław Główny
17:55
Bardo Śląskie
19:06
1h24min
Wrocław Główny
18:54
Bardo Śląskie
20:18
1h22min
Wrocław Główny
21:23
Bardo Śląskie
22:45
1h19min
Wrocław Główny
23:00
Bardo Śląskie
00:19
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h21min
Wrocław Główny
05:22
Bardo Śląskie
06:43
1h17min
Wrocław Główny
06:15
Bardo Śląskie
07:32
1h16min
Wrocław Główny
07:43
Bardo Śląskie
08:59
1h11min
Wrocław Główny
08:03
Bardo Śląskie
09:14
1h20min
Wrocław Główny
10:08
Bardo Śląskie
11:28
1h16min
Wrocław Główny
13:22
Bardo Śląskie
14:38
1h18min
Wrocław Główny
14:10
Bardo Śląskie
15:28
1h23min
Wrocław Główny
15:15
Bardo Śląskie
16:38
1h20min
Wrocław Główny
15:54
Bardo Śląskie
17:14
1h21min
Wrocław Główny
16:54
Bardo Śląskie
18:15
1h11min
Wrocław Główny
17:55
Bardo Śląskie
19:06
1h24min
Wrocław Główny
18:54
Bardo Śląskie
20:18
1h22min
Wrocław Główny
21:23
Bardo Śląskie
22:45
1h19min
Wrocław Główny
23:00
Bardo Śląskie
00:19
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h21min
Wrocław Główny
05:22
Bardo Śląskie
06:43
1h17min
Wrocław Główny
06:15
Bardo Śląskie
07:32
1h16min
Wrocław Główny
07:43
Bardo Śląskie
08:59
1h11min
Wrocław Główny
08:03
Bardo Śląskie
09:14
1h20min
Wrocław Główny
10:08
Bardo Śląskie
11:28
1h16min
Wrocław Główny
13:22
Bardo Śląskie
14:38
1h18min
Wrocław Główny
14:10
Bardo Śląskie
15:28
1h23min
Wrocław Główny
15:15
Bardo Śląskie
16:38
1h20min
Wrocław Główny
15:54
Bardo Śląskie
17:14
1h21min
Wrocław Główny
16:54
Bardo Śląskie
18:15
1h11min
Wrocław Główny
17:55
Bardo Śląskie
19:06
1h24min
Wrocław Główny
18:54
Bardo Śląskie
20:18
1h22min
Wrocław Główny
21:23
Bardo Śląskie
22:45
1h19min
Wrocław Główny
23:00
Bardo Śląskie
00:19

Wrocław Główny – Bardo Śląskie – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds