A A Czcionka

Rozkład jazdy
Bardo ŚląskieWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Bardo Śląskie
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Bardo Śląskie – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h22min
Bardo Śląskie
03:40
Wrocław Główny
05:02
1h25min
Bardo Śląskie
04:38
Wrocław Główny
06:03
1h34min
Bardo Śląskie
06:03
Wrocław Główny
07:37
1h26min
Bardo Śląskie
06:35
Wrocław Główny
08:01
1h33min
Bardo Śląskie
08:02
Wrocław Główny
09:35
1h22min
Bardo Śląskie
09:54
Wrocław Główny
11:16
1h26min
Bardo Śląskie
11:20
Wrocław Główny
12:46
1h15min
Bardo Śląskie
13:14
Wrocław Główny
14:29
1h24min
Bardo Śląskie
15:03
Wrocław Główny
16:27
1h34min
Bardo Śląskie
17:04
Wrocław Główny
18:38
1h24min
Bardo Śląskie
18:01
Wrocław Główny
19:25
1h18min
Bardo Śląskie
18:53
Wrocław Główny
20:11
1h22min
Bardo Śląskie
19:42
Wrocław Główny
21:04
1h11min
Bardo Śląskie
21:51
Wrocław Główny
23:02
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h22min
Bardo Śląskie
03:40
Wrocław Główny
05:02
1h25min
Bardo Śląskie
04:38
Wrocław Główny
06:03
1h34min
Bardo Śląskie
06:03
Wrocław Główny
07:37
1h26min
Bardo Śląskie
06:35
Wrocław Główny
08:01
1h33min
Bardo Śląskie
08:02
Wrocław Główny
09:35
1h22min
Bardo Śląskie
09:54
Wrocław Główny
11:16
1h26min
Bardo Śląskie
11:20
Wrocław Główny
12:46
1h15min
Bardo Śląskie
13:14
Wrocław Główny
14:29
1h24min
Bardo Śląskie
15:03
Wrocław Główny
16:27
1h34min
Bardo Śląskie
17:04
Wrocław Główny
18:38
1h24min
Bardo Śląskie
18:01
Wrocław Główny
19:25
1h18min
Bardo Śląskie
18:53
Wrocław Główny
20:11
1h22min
Bardo Śląskie
19:42
Wrocław Główny
21:04
1h11min
Bardo Śląskie
21:51
Wrocław Główny
23:02
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h22min
Bardo Śląskie
03:40
Wrocław Główny
05:02
1h25min
Bardo Śląskie
04:38
Wrocław Główny
06:03
1h34min
Bardo Śląskie
06:03
Wrocław Główny
07:37
1h26min
Bardo Śląskie
06:35
Wrocław Główny
08:01
1h33min
Bardo Śląskie
08:02
Wrocław Główny
09:35
1h22min
Bardo Śląskie
09:54
Wrocław Główny
11:16
1h26min
Bardo Śląskie
11:20
Wrocław Główny
12:46
1h15min
Bardo Śląskie
13:14
Wrocław Główny
14:29
1h24min
Bardo Śląskie
15:03
Wrocław Główny
16:27
1h34min
Bardo Śląskie
17:04
Wrocław Główny
18:38
1h24min
Bardo Śląskie
18:01
Wrocław Główny
19:25
1h18min
Bardo Śląskie
18:53
Wrocław Główny
20:11
1h22min
Bardo Śląskie
19:42
Wrocław Główny
21:04
1h11min
Bardo Śląskie
21:51
Wrocław Główny
23:02

Bardo Śląskie – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds