A A Czcionka

Rozkład jazdy
ŻórawinaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Żórawina
437 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Żórawina – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
15min
Żórawina
04:46
Wrocław Główny
05:01
16min
Żórawina
05:45
Wrocław Główny
06:01
16min
Żórawina
06:55
Wrocław Główny
07:11
17min
Żórawina
07:24
Wrocław Główny
07:41
14min
Żórawina
07:54
Wrocław Główny
08:08
15min
Żórawina
08:57
Wrocław Główny
09:12
15min
Żórawina
10:56
Wrocław Główny
11:11
15min
Żórawina
12:19
Wrocław Główny
12:34
16min
Żórawina
13:16
Wrocław Główny
13:32
13min
Żórawina
14:06
Wrocław Główny
14:19
15min
Żórawina
15:01
Wrocław Główny
15:16
15min
Żórawina
15:49
Wrocław Główny
16:04
15min
Żórawina
16:01
Wrocław Główny
16:16
15min
Żórawina
18:20
Wrocław Główny
18:35
13min
Żórawina
18:59
Wrocław Główny
19:12
15min
Żórawina
20:44
Wrocław Główny
20:59
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
15min
Żórawina
04:46
Wrocław Główny
05:01
16min
Żórawina
05:45
Wrocław Główny
06:01
16min
Żórawina
06:55
Wrocław Główny
07:11
17min
Żórawina
07:24
Wrocław Główny
07:41
14min
Żórawina
07:54
Wrocław Główny
08:08
15min
Żórawina
08:57
Wrocław Główny
09:12
15min
Żórawina
10:56
Wrocław Główny
11:11
15min
Żórawina
12:19
Wrocław Główny
12:34
16min
Żórawina
13:16
Wrocław Główny
13:32
13min
Żórawina
14:06
Wrocław Główny
14:19
15min
Żórawina
15:01
Wrocław Główny
15:16
15min
Żórawina
15:49
Wrocław Główny
16:04
15min
Żórawina
16:01
Wrocław Główny
16:16
15min
Żórawina
18:20
Wrocław Główny
18:35
13min
Żórawina
18:59
Wrocław Główny
19:12
15min
Żórawina
20:44
Wrocław Główny
20:59
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
15min
Żórawina
04:46
Wrocław Główny
05:01
16min
Żórawina
05:45
Wrocław Główny
06:01
16min
Żórawina
06:55
Wrocław Główny
07:11
17min
Żórawina
07:24
Wrocław Główny
07:41
14min
Żórawina
07:54
Wrocław Główny
08:08
15min
Żórawina
08:57
Wrocław Główny
09:12
15min
Żórawina
10:56
Wrocław Główny
11:11
15min
Żórawina
12:19
Wrocław Główny
12:34
16min
Żórawina
13:16
Wrocław Główny
13:32
13min
Żórawina
14:06
Wrocław Główny
14:19
15min
Żórawina
15:01
Wrocław Główny
15:16
15min
Żórawina
15:49
Wrocław Główny
16:04
15min
Żórawina
16:01
Wrocław Główny
16:16
15min
Żórawina
18:20
Wrocław Główny
18:35
13min
Żórawina
18:59
Wrocław Główny
19:12
15min
Żórawina
20:44
Wrocław Główny
20:59

Żórawina – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds