A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyŻórawina
Kup bilet na przejazd pociągiem

Żórawina ➤ Wrocław Główny
452 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Żórawina

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
11min
Wrocław Główny
05:11
Żórawina
05:22
12min
Wrocław Główny
06:11
Żórawina
06:23
14min
Wrocław Główny
08:14
Żórawina
08:28
14min
Wrocław Główny
10:16
Żórawina
10:30
15min
Wrocław Główny
11:37
Żórawina
11:52
14min
Wrocław Główny
12:51
Żórawina
13:05
14min
Wrocław Główny
13:21
Żórawina
13:35
14min
Wrocław Główny
14:10
Żórawina
14:24
15min
Wrocław Główny
14:39
Żórawina
14:54
15min
Wrocław Główny
15:17
Żórawina
15:32
15min
Wrocław Główny
15:51
Żórawina
16:06
14min
Wrocław Główny
16:51
Żórawina
17:05
14min
Wrocław Główny
18:56
Żórawina
19:10
14min
Wrocław Główny
20:23
Żórawina
20:37
14min
Wrocław Główny
21:39
Żórawina
21:53
15min
Wrocław Główny
23:02
Żórawina
23:17
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
11min
Wrocław Główny
05:11
Żórawina
05:22
12min
Wrocław Główny
06:11
Żórawina
06:23
14min
Wrocław Główny
08:14
Żórawina
08:28
14min
Wrocław Główny
10:16
Żórawina
10:30
15min
Wrocław Główny
11:37
Żórawina
11:52
14min
Wrocław Główny
12:51
Żórawina
13:05
14min
Wrocław Główny
13:21
Żórawina
13:35
14min
Wrocław Główny
14:10
Żórawina
14:24
15min
Wrocław Główny
14:39
Żórawina
14:54
15min
Wrocław Główny
15:17
Żórawina
15:32
15min
Wrocław Główny
15:51
Żórawina
16:06
14min
Wrocław Główny
16:51
Żórawina
17:05
14min
Wrocław Główny
18:56
Żórawina
19:10
14min
Wrocław Główny
20:23
Żórawina
20:37
14min
Wrocław Główny
21:39
Żórawina
21:53
15min
Wrocław Główny
23:02
Żórawina
23:17
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
11min
Wrocław Główny
05:11
Żórawina
05:22
12min
Wrocław Główny
06:11
Żórawina
06:23
14min
Wrocław Główny
08:14
Żórawina
08:28
14min
Wrocław Główny
10:16
Żórawina
10:30
15min
Wrocław Główny
11:37
Żórawina
11:52
14min
Wrocław Główny
12:51
Żórawina
13:05
14min
Wrocław Główny
13:21
Żórawina
13:35
14min
Wrocław Główny
14:10
Żórawina
14:24
15min
Wrocław Główny
14:39
Żórawina
14:54
15min
Wrocław Główny
15:17
Żórawina
15:32
15min
Wrocław Główny
15:51
Żórawina
16:06
14min
Wrocław Główny
16:51
Żórawina
17:05
14min
Wrocław Główny
18:56
Żórawina
19:10
14min
Wrocław Główny
20:23
Żórawina
20:37
14min
Wrocław Główny
21:39
Żórawina
21:53
15min
Wrocław Główny
23:02
Żórawina
23:17

Wrocław Główny – Żórawina – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds