A A Czcionka

Rozkład jazdy
ZgorzelecWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Zgorzelec
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Zgorzelec – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h10min
Zgorzelec
04:50
Wrocław Główny
07:00
2h22min
Zgorzelec
06:11
Wrocław Główny
08:33
1h43min
Zgorzelec
08:08
Wrocław Główny
09:51
1h46min
Zgorzelec
12:59
Wrocław Główny
14:45
2h19min
Zgorzelec
13:59
Wrocław Główny
16:18
2h9min
Zgorzelec
16:35
Wrocław Główny
18:44
2h6min
Zgorzelec
18:34
Wrocław Główny
20:40
1h44min
Zgorzelec
20:09
Wrocław Główny
21:53

Zgorzelec – Wrocław Główny – lokalizacje