A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyZgorzelec
Kup bilet na przejazd pociągiem

Zgorzelec ➤ Wrocław Główny
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Zgorzelec

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h46min
Wrocław Główny
06:10
Zgorzelec
07:56
2h15min
Wrocław Główny
09:42
Zgorzelec
11:57
1h39min
Wrocław Główny
11:10
Zgorzelec
12:49
2h16min
Wrocław Główny
12:38
Zgorzelec
14:54
2h14min
Wrocław Główny
14:41
Zgorzelec
16:55
2h12min
Wrocław Główny
16:43
Zgorzelec
18:55
1h40min
Wrocław Główny
18:18
Zgorzelec
19:58
2h3min
Wrocław Główny
20:42
Zgorzelec
22:45
2h29min
Wrocław Główny
21:50
Zgorzelec
00:19

Wrocław Główny – Zgorzelec – lokalizacje