A A Czcionka

Rozkład jazdy
ZgorzelecLubań Śląski
Kup bilet na przejazd pociągiem

Lubań Śląski ➤ Zgorzelec
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Zgorzelec – Lubań Śląski

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
29min
Zgorzelec
05:43
Lubań Śląski
06:12
29min
Zgorzelec
07:43
Lubań Śląski
08:12
29min
Zgorzelec
09:43
Lubań Śląski
10:12
29min
Zgorzelec
13:43
Lubań Śląski
14:12
29min
Zgorzelec
15:43
Lubań Śląski
16:12
29min
Zgorzelec
17:43
Lubań Śląski
18:12
29min
Zgorzelec
19:43
Lubań Śląski
20:12

Zgorzelec – Lubań Śląski – lokalizacje