A A Czcionka

Rozkład jazdy
Lubań ŚląskiZgorzelec
Kup bilet na przejazd pociągiem

Zgorzelec ➤ Lubań Śląski
490 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Lubań Śląski – Zgorzelec

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
28min
Lubań Śląski
06:54
Zgorzelec
07:22
28min
Lubań Śląski
08:54
Zgorzelec
09:22
28min
Lubań Śląski
10:54
Zgorzelec
11:22
28min
Lubań Śląski
14:54
Zgorzelec
15:22
28min
Lubań Śląski
16:54
Zgorzelec
17:22
28min
Lubań Śląski
18:54
Zgorzelec
19:22
28min
Lubań Śląski
20:54
Zgorzelec
21:22

Lubań Śląski – Zgorzelec – lokalizacje