A A Czcionka

Rozkład jazdy
Zgorzelec MiastoWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Zgorzelec Miasto
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Zgorzelec Miasto – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h6min
Zgorzelec Miasto
04:54
Wrocław Główny
07:00
2h19min
Zgorzelec Miasto
06:14
Wrocław Główny
08:33
1h40min
Zgorzelec Miasto
08:11
Wrocław Główny
09:51
1h43min
Zgorzelec Miasto
13:02
Wrocław Główny
14:45
2h16min
Zgorzelec Miasto
14:02
Wrocław Główny
16:18
2h6min
Zgorzelec Miasto
16:38
Wrocław Główny
18:44
2h3min
Zgorzelec Miasto
18:37
Wrocław Główny
20:40
1h41min
Zgorzelec Miasto
20:12
Wrocław Główny
21:53

Zgorzelec Miasto – Wrocław Główny – lokalizacje