A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyZgorzelec Miasto
Kup bilet na przejazd pociągiem

Zgorzelec Miasto ➤ Wrocław Główny
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Zgorzelec Miasto

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h42min
Wrocław Główny
06:10
Zgorzelec Miasto
07:52
2h11min
Wrocław Główny
09:42
Zgorzelec Miasto
11:53
1h35min
Wrocław Główny
11:10
Zgorzelec Miasto
12:45
2h12min
Wrocław Główny
12:38
Zgorzelec Miasto
14:50
2h10min
Wrocław Główny
14:41
Zgorzelec Miasto
16:51
2h8min
Wrocław Główny
16:43
Zgorzelec Miasto
18:51
1h37min
Wrocław Główny
18:18
Zgorzelec Miasto
19:55
1h58min
Wrocław Główny
20:42
Zgorzelec Miasto
22:40
2h25min
Wrocław Główny
21:50
Zgorzelec Miasto
00:15

Wrocław Główny – Zgorzelec Miasto – lokalizacje