Rozkład jazdy
Zgorzelec MiastoWęgliniec
Kup bilet na przejazd pociągiem

Węgliniec ➤ Zgorzelec Miasto

Rozkład jazdy Zgorzelec Miasto – Węgliniec

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
17min
Zgorzelec Miasto
04:42
Węgliniec
04:59
17min
Zgorzelec Miasto
06:24
Węgliniec
06:41
17min
Zgorzelec Miasto
07:04
Węgliniec
07:21
14min
Zgorzelec Miasto
08:12
Węgliniec
08:26
18min
Zgorzelec Miasto
13:08
Węgliniec
13:26
17min
Zgorzelec Miasto
14:24
Węgliniec
14:41
16min
Zgorzelec Miasto
16:23
Węgliniec
16:39
17min
Zgorzelec Miasto
18:30
Węgliniec
18:47
14min
Zgorzelec Miasto
20:12
Węgliniec
20:26
21min
Zgorzelec Miasto
21:57
Węgliniec
22:18
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
17min
Zgorzelec Miasto
04:42
Węgliniec
04:59
17min
Zgorzelec Miasto
06:24
Węgliniec
06:41
17min
Zgorzelec Miasto
07:04
Węgliniec
07:21
14min
Zgorzelec Miasto
08:12
Węgliniec
08:26
18min
Zgorzelec Miasto
13:08
Węgliniec
13:26
17min
Zgorzelec Miasto
14:24
Węgliniec
14:41
16min
Zgorzelec Miasto
16:23
Węgliniec
16:39
17min
Zgorzelec Miasto
18:30
Węgliniec
18:47
14min
Zgorzelec Miasto
20:12
Węgliniec
20:26
21min
Zgorzelec Miasto
21:57
Węgliniec
22:18
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
17min
Zgorzelec Miasto
04:42
Węgliniec
04:59
17min
Zgorzelec Miasto
06:24
Węgliniec
06:41
17min
Zgorzelec Miasto
07:04
Węgliniec
07:21
14min
Zgorzelec Miasto
08:12
Węgliniec
08:26
18min
Zgorzelec Miasto
13:08
Węgliniec
13:26
17min
Zgorzelec Miasto
14:24
Węgliniec
14:41
16min
Zgorzelec Miasto
16:23
Węgliniec
16:39
17min
Zgorzelec Miasto
18:30
Węgliniec
18:47
14min
Zgorzelec Miasto
20:12
Węgliniec
20:26
21min
Zgorzelec Miasto
21:57
Węgliniec
22:18

Zgorzelec Miasto – Węgliniec – lokalizacje