Rozkład jazdy
WęgliniecZgorzelec Miasto
Kup bilet na przejazd pociągiem

Zgorzelec Miasto ➤ Węgliniec

Rozkład jazdy Węgliniec – Zgorzelec Miasto

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
20min
Węgliniec
04:52
Zgorzelec Miasto
05:12
16min
Węgliniec
05:52
Zgorzelec Miasto
06:08
15min
Węgliniec
07:38
Zgorzelec Miasto
07:53
14min
Węgliniec
11:38
Zgorzelec Miasto
11:52
17min
Węgliniec
13:38
Zgorzelec Miasto
13:55
16min
Węgliniec
14:31
Zgorzelec Miasto
14:47
17min
Węgliniec
16:34
Zgorzelec Miasto
16:51
17min
Węgliniec
18:33
Zgorzelec Miasto
18:50
14min
Węgliniec
19:41
Zgorzelec Miasto
19:55
16min
Węgliniec
23:49
Zgorzelec Miasto
00:05
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
20min
Węgliniec
04:52
Zgorzelec Miasto
05:12
16min
Węgliniec
05:52
Zgorzelec Miasto
06:08
15min
Węgliniec
07:38
Zgorzelec Miasto
07:53
14min
Węgliniec
11:38
Zgorzelec Miasto
11:52
17min
Węgliniec
13:38
Zgorzelec Miasto
13:55
16min
Węgliniec
14:31
Zgorzelec Miasto
14:47
17min
Węgliniec
16:34
Zgorzelec Miasto
16:51
17min
Węgliniec
18:33
Zgorzelec Miasto
18:50
14min
Węgliniec
19:41
Zgorzelec Miasto
19:55
16min
Węgliniec
23:49
Zgorzelec Miasto
00:05
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
20min
Węgliniec
04:52
Zgorzelec Miasto
05:12
16min
Węgliniec
05:52
Zgorzelec Miasto
06:08
15min
Węgliniec
07:38
Zgorzelec Miasto
07:53
14min
Węgliniec
11:38
Zgorzelec Miasto
11:52
17min
Węgliniec
13:38
Zgorzelec Miasto
13:55
16min
Węgliniec
14:31
Zgorzelec Miasto
14:47
17min
Węgliniec
16:34
Zgorzelec Miasto
16:51
17min
Węgliniec
18:33
Zgorzelec Miasto
18:50
14min
Węgliniec
19:41
Zgorzelec Miasto
19:55
16min
Węgliniec
23:49
Zgorzelec Miasto
00:05

Węgliniec – Zgorzelec Miasto – lokalizacje